Detsentraalne ventilatsiooniseade soojustagastiga

Termex OÜ

Värske õhk, parem elukvaliteet

80% oma elust veedame me siseruumides. Sel ajal mõjutab suures osas meie enesetunnet õhk, mida hingame. Normaalseks elutegevuseks vajalik õhuvahetus tagatakse tänapäeval soojustagastiga sundventilatsiooniseadmega. Üks soodsamaid variante selle teostamisel on kasutada detsentraalseid seadmeid.

Külmutus- ja konditsioneerimissedmete automaatika

Danfoss AS

Mehaanilised regulaatorid külmutusseadmete reguleerimiseks, külmutusautomaatika komponendid, termostaadid jms. Erineva külmavõimsusega kompressorid ja kompressoragregaadid külmkappidele, külmlettidele ja teistele.

PAX Termic seeria täisautomaatsed ventilaatorid

Hessen DI OÜ

PAX Termic seeria elektriventilaatorid, mis oma vormilt ja värvide tõttu on ainulaadsed. Termic ventilaatorid on saadaval viie erineva värvikombinatsiooniga, ümara või kandilise kujuga. Hilisemal vannitoa renoveermisel ei pea enam muretsema kas värvid sobivad, vaid piisab värviliste esipaneelide vahetusest, et ruum saaks täiuslik.

PAX värskeõhuklapid

Hessen DI OÜ

PAX värskeõhuklapid on manuaalsed või termostaadi poolt juhitavad. Õhu laialikandmine toimub ilma tuuletõmbeta. Klappidel on ümmargune või neljakandiline kate. Kerge paigaldada ning lihtne puhastada.

Jahutusseadmed

AS Hiieko

AS Hiieko on alates 1995. aastast Itaalia firma BLUE BOX GROUP ametlik esindaja ja jahutusseadmete maaletooja.

Ventilatsiooniseadmed

AS Hiieko

Keevitatud ja galvaniseeritud sektsioonraam. Kontrolluks, käitataval küljel pööratava käepidemega snepperlukk. Seadme seadistust saab hiljem vajaduse korral muuta.

Kliimaseadmed

energiasäästu portaal

Tänapäevaste ehitiste kõrgete soojapidavus nõuete tõttu vajavad nii uuseramud kui ka ärihooned lisaks küttesüsteemile korralikku ventilatsioonisüsteemi. Korralik kliimakontroll tagab meeldiva ruumi temperatuuri, värske õhu ning paraja õhuniiskuse igal aastaajal.

Liiga suur ruum hävitab konditsioneeri ruttu

Äripäev

Lihtsalt paigaldatav kaasaskantav konditsioneer teeb võrreldes tavakonditsioneeriga topeltmüra.

Puhastamata köögiventilatsioon süttib

Äripäev

Korralikult toimiv köögiventilatsioonitorustik kulgeb teistest tuulutussüsteemidest lahus ja seda puhastatakse kord aastas.