Puitalumiiniumaknad ja-uksed

Viking Window AS

PUITALUMIINIUMIST UKSED JA -AKNAD

Viking Window AS on Mäos tegutsev ettevõte, mis on tänaseks tõusnud üheks juhtivaks väljapoole avanevate puit- ja puitalumiiniumakende tootjaks Eestis.
Firma alustas tootmist 1997.a. Ettevõtte prioriteetideks on toodete kõrge kvaliteet, hea klienditeenindus ning täpne tarne. Firma toodab kõik tooted konkreetse kliendi soovidest lähtuvalt ehk eritellimuste järgi.

Puitaknad ja-uksed

Viking Window AS

VAAKUMSÜGAVIMMUTUSEGA PUITAKNAD JA -UKSED

Viking Window AS on Mäos tegutsev ettevõte, mis on tänaseks tõusnud üheks juhtivaks väljapoole avanevate puitakende tootjaks Eestis. Firma esindused on Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis. Viking Window AS alustas kvaliteetsete puitakende ja välisuste tootmist Eestis 1997. a augustis. Toodete pikaealisuse tagab kõigile puitosadele enne viimistlust tehtav vaakumsügavimmutus.

Turvauksed ja metallkonstruktsioonid

Adrem Pärnu AS

AS ADREM PÄRNU valmistab laias nomenklatuuris erinevaid metalltooteid. Alates moodulhalli sõrestikest ja lõpetades poleeritud roostevabast terasest kuulikesega. Kogemusi on rohkem kergemate metallkonstruktsioonide nagu trepid, piirded, varikatused jms projekteerimise ja valmistamisega.

Õige uks on moodne ja turvaline

Oma Maja

Moodsate metalluste kõrval on endiselt au sees traditsioonilised puidust uksed, mis tänapäevaste tehnoloogiate abil vastavad kõigile nõuetele.