Tänavakivid Rae Kivitehas

Rae Kivitehase peamisteks toodeteks on praktikas parmiate omadustega tänava- ja äärekivid. Toodetel on vajalik pinnatugevus ja külmakindlus. Rae sillutuskivid on valmistatud teralisest betoonist ja tugevalt tihendatud, seega vastavad kõrgetele tugevusnõuetele.

Tänavakivid Talot

AS-i Talot põhitegevusaladeks on betoonelementide ja -konstruktsioonide tootmine.

Tänavakivid Columbia-Kivi

Sillutuskive on Columbia-Kivi tootevalikus kolme erineva kujuga:
Tri-radial (paksus 60 mm)
Unikivi (paksus 60 ja 80 mm)
Parkettkivi (paksus 60 ja 80 mm)

Tänavakivid Rudus

Rudus Eesti AS-s toodetud betoonist sillutisekividest laotud kõnniteed, platsid, väljakud ja tänavad on kaunid ning vastupidavad. Nüüdisaja nõuetele vastava tehnoloogia järgi toodetud betoonist sillutisekivid valmistatakse kvaliteetsetest materjalidest. Kivid on vastupidavad ilmastikule, mehaanilistele vigastustele ja kemikaalidele.Lisaks oma laborile jälgib  sillutisekivide kvaliteeti ka riiklik järelevalve.

Tänavakivid Kehra Kivitehas

Kehra Kivitehas (Rudus Eesti AS - alates 2005) alustas tööd 2001. aastal. Tehas on suurima tootmisvõimsusega Balti riikides. Kasutatakse Saksa tehnoloogiat ja seadmeid, mis tagavad kivide stabiilse kvaliteedi ja vormi täpsuse. Pidevat kvaliteedi järelevalvet ja nõustamist teostab OÜ Teede Laboratoorium (vastavustunnistus nr 16/2003) ja Teede Tehnokeskus AS (vastavustunnistus nr 115/2004). Automatiseeritud tootmisprotsess, suur tootmisvõimsus ja laopinnad võimaldavad ka suurte tellimuste kiire täitmise. Tootevalik on väga lai nii vormi kui värvitoonide osas. Uudistooteks on betoonist murukivi mis ei takista looduslikku veeringlust, parandab mikrokliimat, täidab filtri ülesandeid ja aitab säilitada pinnasefunktsioone.
Murukividega haljasala hooldatakse nagu tavalist muru.

Tänavakivid, äärekivid, betoonelemendid ja õõnesplokid ALTT

www.altt.ee

AS ALTT asutati 1991. a ja põhineb eesti kapitalil. Ettevõte toodab kvaliteetset kaubabetooni ja betoontooteid ning valmistab erinevaid betoonisegusid ehitajatele ja eratellijatele. 2007.a aprillis käivitati Sillamäe Betoonitehases uus kaasaaegne vibropressimeetodil tootmisliin, millega toodetakse uudisena betoonist sõidu- ja kõnniteekive, äärekivisid ning õõnesbetoonplokke.

Äärekivid Pave Edge

Revalkivisystems OÜ

PAVE EDGE on vastupidavast materjalist ja lihtsa paigaldustehnoloogiaga teeääristamise uus süsteem, mis pakub kõigile disainimisvabadust.
Täna tehtud, aastaid hooleta!

Jäigad geovõrgud – efektiivne moodus pinnase tugevdamiseks

Roadservice OÜ

Kas olete kunagi mõelnud, miks on tekkinud teedele lohud, teekattele praod või miks on teekate murenenud? Põhjuseks on aluspinnase ebaühtlane vajumine ehk nn tee laiali vajumine. Kuidas seda peatada? Teid aitab jäik geovõrk, mis tugevdab ja stabiliseerib pinnast ning võimaldab kokku hoida teehoolduskulusid.

Põnev maapind aias

Oma Maja

Aia horisontaalsed pinnad ei pea tingimata koosnema vaid murust ja monotoonsest kivisillutisest. Kavala pinnajaotusega ja mustrite kasutamisega võite saavutada väheste vahenditega imetlusväärse ruumi ka väikeses aias.

Kivisillutis asfaldist tugevam

Äripäev

Eestis on vähemalt viis tugevat tootjat, kes moodsaima võimaliku tehnika abil toodavad omaduste ja kasutusala poolest suhteliselt sarnaseid tänavakive, võideldes isekeskis iga turuosa killukese pärast.

Kivi sobib igasse aeda

Äripäev

Uhketest omalt krundilt pärit või siis ostetud kividest saab laduda kauni välikamina. Lisaks on kividega oivaline maapinda katta ja selleks sobivad kõige paremini dolomiidiplaadid või meie kodumaine paekivi.