Riiulid

Kaup24.ee

Mis toonides osta koju raamaturiiulid
Kuigi on võimalik osta raamaturiiuleid, mis on nii väikesed ja silmapaistmatud, et kipuvad naljaga pooleks öeldes ruumi lausa ära kaduma, siis enamjaolt on raamaturiiul pigem suurem mööbliese, millel on igas toas oma kindel koht.

Sisustamine

JAN&KEN OÜ

Sisustamise põhikriteeriumid
Eelarve
Kui palju on planeeritud kokku kulutada, ehk millise hinnatasemega on võimalik valida materjale, valgusteid, santehnikat?
Objekti tüüp
Valikud erinevad oluliselt kui otsida sisustust näiteks üldehituslikule äriobjektile või ehitada oma kodu. Ühel puhul domineerivad ratsionaalsed otsused, teisel juhul lähtutakse paljuski ka emotsioonidest.

Nõuandeid sisekujundusest

Stuudio Katrin Kask

Sisustamise võib jaotada laias laastus kaheks: oma kodu kujundamine ja ühiskondlike ruumide sisearhitektuur. Ühele meeldib hästi looduslähedane elustiil, keegi teine aga soovib, et ukselukud, valgustus, küte, kardinad, muusikakeskus jne. oleksid  reguleeritavad ühest puldist. Kui oma kodu peaks olema eelkõige selle elanikele meelepärane ning seal ei pruugi alati kajastuda  sisekujunduse viimane sõna, siis ühiskondlike ruumide sisekujunduse soovitaks jätta siiski professionaalide hooleks – seal on üldjuhul vaja lahendada hulgaliselt tehnilisi probleeme ning teadmatusest tingitud viperused ja maitsevääratused häirivad hiljem paljusid inimesi.

Ad-Notam vedelkristall-paneelid

Palazzo sisustussalong

Nüüd on kõigil võimalik tutvuda saksa kõrgtehnoloogia firma Ad-Notam vedelkristall-paneelidega, mis on tänaseks juba vallutamas oma näilise lihtsusega ja erilisi võimalusi pakkuva tehnoloogiaga maailma tippdisainerite poolt loodavaid interjööre.