Telliseplaadid Ralos-Kivi

Ralos-Kivi OÜ

Telliseplaadid on valmistatud firma VANDERSANDEN käsivorm tellistest mehaanilise saagimise teel. Plaatidel on samasugused omadused nagu tellistelgi, milledest nad on saetud, ning nad vastavad NBN normidele, mis on väljastatud BENOR-i sertifitseerimiskojas

Disainlaed

Emerald Ripplaed OÜ

Rõhutamaks ruumi eripära ning paigutust, suunamaks ruumi siseneja pilku või pakkumaks külastajale tunnet elementide lähedusest, on Armstrong välja töötanud kõrgdisaini pakkuva tootegrupi Infusions Canopy

Seina- ja laekattesüsteem STO

Tervislik sisekliima: Sto on täielikult loobunud lahustitest ja vedelditest ja garanteerib, et tema siseviimistluskatete ja sisekrohvide süsteemid on kaadmiumi- ja pliivabad. Sisemine ilu – nagu unistus.

Võrklagi Lavinet

Lavinton OÜ

LAVINTON pakub valmis võrkelemente värvituna vastavalt kliendi poolt antud RAL koodile või tsingituna. Eritellimusel võib laepaneelid valmistada ka alumiiniumist, vasest või roostevabast terasest.

Mürasummutav ripplagi Ecophon

Saint-Gobain Ehitustooted Eesti AS

Kõik ISOVER OY ja ECOPHON AB toodetud ning AS SAINT-GOBAIN ISOVER EESTI AS poolt pakutavad Ecophon ripplaetooted baseeruvad klaasvillast plaatidel, millistel on palju häid omadusi:

Kipsplaat Fermacell (kipskiudplaat)

Tervemaja OÜ

Fermacell on kipskiudplaat, mis on valmistatud kipsist ja vanapaberist ilma sideaineteta. Värvuselt on hall. Looduslik ehitusplaat millele on antud CE-märgistus ETA 03/0050, DIN EN ISO 9001:2000 ja 14001:2005.

Helisummutav akustiline süsteem

Kemiflora AS

Ühiskondlikes hoonetes, nagu auditooriumites, raamatukogudes, näituse- ja kontserdisaalides, on väga oluline tagada ruumis tekitatud heli neeldumine, vältimaks kaja
või võimendatud heli teket. Selleks on olemas mitmesuguseid ehituslikke lahendusi ekraanide või heli summutavate materjalide näol.

Sika pahtlid

Sika Estonia


Paberkrohv aitab heli summutada

Äripäev

Dekoratiivne hingav paberkrohv neelab heli ja hoiab sooja, kuid kardab niiskust.

Helineelav ripplagi summutab müra

Äripäev

Büroo müra ja järelkõla summutamiseks tasub paigaldada helineelav ripplagi või stuudiolikud poorsed ja kiulised kattematerjalid.

Tapeedi panemine on kui täppisteadus

Oma Maja

Et kulutatud raha seinas kena välja hakkaks nägema, tuleb teada, millist liimi valida, ning ka seda, mismoodi sellega ümber käia.

Erilised seinakatted annavad ruumile uue näo

Oma Maja

Seinte katmine tapeediga annab tänapäeval tänu laiale mustri- ja värvivalikule võimaluse kujundada ruumi ka kõige lennukamate ideede järgi.

Klaasvahesein eeldab materjalina vaid tugevat eriklaasi

Äripäev

Karastatud või lamineeritud klaasist kergete vaheseinte tellimisel tuleb arvestada kuni kuuajalise ooteajaga.

Ripplagede kvaliteedimärgistus muutus kohustuslikuks

Äripäev

Eelmise aasta 1. novembrist tohib Euroopa Liidus müüa vaid kvaliteedimärgi CE-märgistusega ripplagede plaate ja karkasse. Nõue kehtib ka Eesti kohta.