Põrandaküte (elekter)

Põrandaküte tekitab meeldiva enesetunde. Seetõttu kasutatakse põrandakütet sageli ilma teisi, täiendavaid kütteviise rakendamata kogu kodu soojendamiseks. Kohane kõikide ruumide ja põrandamaterjalide jaoks. Põrandaküte sobib kõikide Teie kodu tubade ja ruumide – olgu siis elutoa või WC – soojendamiseks nii uusehitustes kui ka remonditööde käigus paigaldatuna. Pealegi ei jää kütteseadmed nähtavale, mistõttu Te saate sisustada oma tube vabama käega.

Põrandaküte Ensto

AS Ensto Elekter

Põrandaküte sobib maja kõikidesse ruumidesse. Investeering põrandaküttesse tõstab sinu kodu väärtust märgatavalt.

Põrandaküte Uponor

Uponor Eesti OÜ

Uponor põrandaküte on süsteem, mis koosneb omavahel ideaalselt kokku sobivatest plasttorudest, kollektoritest, liitmikest, automaatikast, tarvikutest ja tööriistadest. Sama süsteemi saab kasutada nii põrandate kütmiseks kui ka jahutamiseks. Kõik tooted omavad vastavusdeklaratsioone ning on nõuetekohaselt katsetatud ja sertifitseeritud. Torustikule ja liitmikele kehtib 10 aastane garantii.

Põrandkütte paigaldus- ja kasutusjuhend (vesi)

Tänapäevane hea soojusisolatsiooniga  maja vajab küttevõimsust  üksnes 30–50 W/m2. Sellise maja  soojuskoormuse tagamiseks piisab  põrandapinna temperatuurist  23–25 ºC.

Külm talv paneb küttesüsteemid proovile (vesipõrandaküte)

Oma Maja

Tänavune külm talv pani proovile nii küttesüsteemide vastupidavuse kui ka kasutajate närvid, kes loodetud toasooja said kätte päevade kaupa ahju või katelt küttes.

Põrandaküte (elekter)

energiasäästu portaal

Põrandakütte puhul on soojuse jaotumine ruumis väga hea. Põrandaküte on asendamatu niisketes ruumides, sissekäikudes, tuulekodades, kus käiakse poriste ja märgade jalanõudega.