5 näpunäidet mööbli valimiseks esimesse enda korterisse

kaup24.ee e-pood

Päris enda esimeseks koduks oli ja on paljudele koduomanikele pigem väiksem, 1-2 toaline korter. Esimeses endale kuuluvas korteris on meeldiv võimalus see kujundada vastavalt oma äranägemisele ja valida just enda jaoks sobivad materjalid. Lisaks sellele on tarvis valida ka sobivad mööbliesemed milleks pakumegi siinkohal näpunäiteid.

Mööbel

Suurim mööbliinvesteering on kindlasti köök. Siis tulevad elutoa ja magamistoa mööblivalikud, garderoobilahendused. Siingi on oma reeglid ja spetsiifika, mida valdavad kõige paremini ala asjatundjad. Põhjalikult tuleks tegeleda ka aknakatete küsimusega, mida ideaaljuhul võiks kombineerida ka muude ruumitekstiilidega.

Büroomööbel

AS Thulema

Thulema on Eesti kapitalil põhinev mööblitootmisfirma, kelle kliendiks on peamiselt äriklient. Oleme partneriks tellijale, aga ka tellija nõustajale tervikliku töökeskkonna loomisel. Üle kümne aasta oleme sisustanud oma seeriamööbliga ja erilahendustega kontoreid, müügisalonge, hotelle, koole, kliinikuid, pankasid ja laevu. Meie eeliseks on disainitud seeriamööbli pakkumine koos kvaliteetse, tervikliku ja sobiva unikaallahendusega. Kvaliteetne tulemus on võimalik vaid siis, kui alustada turunõudlusest lähtuvast tootearendusest ning liites sinna müügieelse ja -järgse teeninduse laitmatu koostöö.

Magamistoamööbel võiks olla stiilne, naturaalne ja mugav

Palazzo sisustussalong

Magades veedame suure osa oma elust, seega on väga oluline, millise mööbliga me end selles tähtsas ruumis – magamistoas – ümbritseme.

Disain-nagid büroodesse ja ühiskondlike hoonete garderoobidesse

Stuudio Katrin Kask

Neljakandilisi nagisid saab reastada garderoobi tarbeks või tekitada nendest
vaheseina. Ümmargusi nagisid on võimalik tellida 3, 6 või 8 vertikaalse toruga - olenevalt sellest, kui palju on konkreetses ruumis vajalik.