Pehme mööbli trendid 2020. aastal


Pehme mööbli tooted on võrdlemisi pika kasutusajaga sisustuselemendid, mida keegi ei torma välja vahetama üksnes seetõttu, et diivan ei ole võib olla enam kõige moodsama välimusega.

Õnneks ei muutu pehme mööbli valdkonnas trendid nii kiiresti nagu rõivamoes, kus uuendused ei käi mitte kuude, vaid suisa nädalatega. Ostes täna väga trendika diivani, võime olla üsna kindlad, et viie aasta pärast on see endiselt moekas. Kuidas aga olla kindel, et täna ostetud ese on üldse trendikas? Pehme mööbli valik on väga lai, kõik, mis müügis ei pruugi ju veel IN olla.


Kodukontor: kuidas luua endale võimalikult produktiivne töökeskkond?


Kaugtöö ja kodus töötamine on aina levinum praktika. Paljud tööandjad peavad selle võimaldamist elementaarseks ja üha enam töötajaid loeb kaugtöö võimalust oluliseks kriteeriumiks, mille põhjal töökohta valikul lähtuda.

Kodus töötamine nõuab head aja planeerimise oskust ja enesedistsipliini, aga see eeldab ka sobiliku keskkonna loomist.

Köögilaua taga läpakaga tööd teha võib küll olla lühiajaliselt mugav, kuid pikemas perspektiivis ei soosis selline korraldus töökohustustele keskendumist ega ole ka füüsisele kuigi mugav.

Siit ka küsimus: mida kodukontorit sisustades jälgida?


Millele mõelda köögileti äärde toolide valimisel?

Köögitoolide valik ei pea olema nädalaid kestev otsing, kui pidada silmas mõnda lihtsat põhitõde. Kokkuvõtvalt võiks öelda, et toolide valimisel tuleb esmalt määrata kõrgus, seejärel toolide arv ning lõpuks saab allesjäänud variantide seast sobiva stiiliga toolid valida. Allpool jagab mõtteid Kaup24.ee e-pood

Büroomööbel

AS Thulema

Thulema on Eesti kapitalil põhinev mööblitootmisfirma, kelle kliendiks on peamiselt äriklient. Oleme partneriks tellijale, aga ka tellija nõustajale tervikliku töökeskkonna loomisel. Üle kümne aasta oleme sisustanud oma seeriamööbliga ja erilahendustega kontoreid, müügisalonge, hotelle, koole, kliinikuid, pankasid ja laevu. Meie eeliseks on disainitud seeriamööbli pakkumine koos kvaliteetse, tervikliku ja sobiva unikaallahendusega. Kvaliteetne tulemus on võimalik vaid siis, kui alustada turunõudlusest lähtuvast tootearendusest ning liites sinna müügieelse ja -järgse teeninduse laitmatu koostöö.

Magamistoamööbel võiks olla stiilne, naturaalne ja mugav

Palazzo sisustussalong

Magades veedame suure osa oma elust, seega on väga oluline, millise mööbliga me end selles tähtsas ruumis – magamistoas – ümbritseme.

Disain-nagid büroodesse ja ühiskondlike hoonete garderoobidesse

Stuudio Katrin Kask

Neljakandilisi nagisid saab reastada garderoobi tarbeks või tekitada nendest
vaheseina. Ümmargusi nagisid on võimalik tellida 3, 6 või 8 vertikaalse toruga - olenevalt sellest, kui palju on konkreetses ruumis vajalik.