Millele mõelda köögileti äärde toolide valimisel?

Köögitoolide valik ei pea olema nädalaid kestev otsing, kui pidada silmas mõnda lihtsat põhitõde. Kokkuvõtvalt võiks öelda, et toolide valimisel tuleb esmalt määrata kõrgus, seejärel toolide arv ning lõpuks saab allesjäänud variantide seast sobiva stiiliga toolid valida. Allpool jagab mõtteid Kaup24.ee e-pood

5 näpunäidet mööbli valimiseks esimesse enda korterisse

kaup24.ee e-pood

Päris enda esimeseks koduks oli ja on paljudele koduomanikele pigem väiksem, 1-2 toaline korter. Esimeses endale kuuluvas korteris on meeldiv võimalus see kujundada vastavalt oma äranägemisele ja valida just enda jaoks sobivad materjalid. Lisaks sellele on tarvis valida ka sobivad mööbliesemed milleks pakumegi siinkohal näpunäiteid.

Büroomööbel

AS Thulema

Thulema on Eesti kapitalil põhinev mööblitootmisfirma, kelle kliendiks on peamiselt äriklient. Oleme partneriks tellijale, aga ka tellija nõustajale tervikliku töökeskkonna loomisel. Üle kümne aasta oleme sisustanud oma seeriamööbliga ja erilahendustega kontoreid, müügisalonge, hotelle, koole, kliinikuid, pankasid ja laevu. Meie eeliseks on disainitud seeriamööbli pakkumine koos kvaliteetse, tervikliku ja sobiva unikaallahendusega. Kvaliteetne tulemus on võimalik vaid siis, kui alustada turunõudlusest lähtuvast tootearendusest ning liites sinna müügieelse ja -järgse teeninduse laitmatu koostöö.

Magamistoamööbel võiks olla stiilne, naturaalne ja mugav

Palazzo sisustussalong

Magades veedame suure osa oma elust, seega on väga oluline, millise mööbliga me end selles tähtsas ruumis – magamistoas – ümbritseme.

Disain-nagid büroodesse ja ühiskondlike hoonete garderoobidesse

Stuudio Katrin Kask

Neljakandilisi nagisid saab reastada garderoobi tarbeks või tekitada nendest
vaheseina. Ümmargusi nagisid on võimalik tellida 3, 6 või 8 vertikaalse toruga - olenevalt sellest, kui palju on konkreetses ruumis vajalik.