Multipor mineraalsoojustusplaat

Tervemaja OÜ

MULTIPOR mineraalsoojustusplaat Euroopa Tehniline Luba ETA-05/0093
Toode on massiivne-mineraalne-kiuvaba, soojustus kaltsiumsilikaat-hüdraadist, lubjast, liivast, tsemendist

Steico plaat

Tervemaja OÜ

Steico kaubamärgi all toodetakse plaatmaterjale puitkiust, soojustusmatte puidust ja kanepist, kandekonstruktsioone katustele, lagedele ja seintele. Saksamaa firma Steico AG on üks esimesi, kes hakkas tootma soojustumaterjale puidust. Tooded vastavad EN 13171, EN 13986, EN 622-4 nõuetele. Steico toodetele teostavad bioloogilist  kontrolli naturePlus ja ÖkoTest.

Kergkruusasoojustusega katus

SOOJUSJUHTIVUS (U-väärtus) Soovituslik katuse U-väärtus on 0,16...0,22 W/m²K. Kergkruusa kihipaksus määratakse keskmise paksusena, minimaalpaksus võib olla 20% väiksem kui keskmine paksus.

Tuule- ja niiskustõkkematerjal Eltete

Eltete Eesti OÜ

TYVEK® - suurepärane kaitse vee ja tuule eest. Tänu tihedale mikrokiulisele struktuurile on see eriti raskesti rebenev. TYVEK®´i kasutamisel ei pääse vesi ja tuul katuse sisekonstruktsioonini. Kile ei lase vett läbi isegi siis kui rõhk sellele on 1000 mm veesammast.

Isolatsioonmaterjal Eltete

Eltete Eesti OÜ

Isolatsioonmaterjalide kasutamine kaldkatuste ja seinte konstruktsioonides

Kilealuskate katusele Eltete

Eltete Eesti OÜ

Katuse aluskatte ülesanne on kaitsta ehitist juhuslikult läbi katuse tunginud niiskuse eest. Lühikese aja võib aluskate toimida kaitsena ilmastikutingimuste mõju eest.

Homatherm soojustusmatt

Tervemaja OÜ

Vastavussertifikaadid BiBt: Z-23. 15-1417 ja ETZ 03/0057. Kontrollitud Austria Ehitusbioloogia Instituudis ja ka väljastatud NaturPlus tunnus. holzFlex Maisil Ökotestilt „Sehr gut”.

Kivivill Paroc (kivivillamatt)

Paroc AS

VÕRKMATT PAROC Wired Mat 100 (100 VM) Kuumtsingitud terastraatvõrguga tugevdatud kivivillamatt. Sobib silindriliste, kooniliste ja tasapindade soojus- ja tuletõkkeisolatsiooniks. Tellimisel tarnitakse ka eri materjalidest võrguga matte: must, roostevaba või happekindel võrk.

Isolatsioonimaterjal Styrofoam

Saint-Gobain Ehitustooted Eesti AS

Styrofoam on Dow Chemical Company poolt ekstrudeeri-mismeetodil valmistatud vahtpolüstüreenist isolatsiooni-materjal. Tänu homogeensele ja kinniste kärgedega struktuurile talub ta hästi niiskust, olles samal ajal väga heaks isolaatoriks. Styrofoam on mädanemiskindel ja ebasobiv kasvualus seentele, mikroorganismidele ja kahjuritele. Isolatsiooniplaadid on kõrge survetugevusega ning kergesti töödeldavad. Styrofoam on keskkonnasõbralik materjal, mille tootmiseks ei kasutata HCFC-d ega muid osoonikihti hävitavaid gaase. Materjali kärje täitegaasiks on tavaline õhk.

Aurutõke ja õhutõke Pro Clima

Pro Clima® pakub komplektseid lahendusi hoone seinte ja katuste tihendamiseks. Pro Clima® tooted on varieeruva difusiooni takistusega (hingavad). Auru- ja õhutõkke süsteemid on õhutihedad ja on garanteeritud Blower Door`si kindlus.