Infrapunasaunad

Ehitusinfo

Infrapunasauna põhiliseks erinevuseks võrreldes tavasaunaga on madalam temperatuur – 45-60 °C. Infrasauna kasutamisel erituva higi hulk on ligi poole võrra ja toksiliste ainete hulk kolm korda suurem kui tavasaunas, sest kudesid soojendatakse sügavamalt ning saunalise soojendajaks ei ole seejuures mitte õhk, vaid otsene infrakiirgus. Sauna küttekeha on madala sageduse ja suurema lainepikkusega. Vaid viiendik selle energiast kulub õhu soojendamiseks, ülejäänut kasutatakse soojuse sügavale kudedesse transportimiseks ja säilitamiseks.

Saunax'i infrapunasaunad

Saunax OÜ

Saunax´i Eestis toodetud infrapunasaunad valmistatakse ainult kvaliteetsest puitmaterjalist (oksavaba haab, lepp ja termohaab). Lai valik standardmudeleid. Lisaks originaalsed lahendused – saun valmistatakse vastavalt Teie soovidele. On olemas ka lisavarustuse võimalus: stereo-süsteem; „tähistaevas”; valgusteraapia jne.

Infrapunasaunad LV-TECH

LV-TECH

Firma LV-Tech on asutatud 1998 aastal Eesti kapitalil põhinev ettevõte.  Tegeleb infrapunasaunade maaletoomisega ning hulgi- ja jaemüügiga.  Meie klientideks on ehitusmaterjalide kauplused, ehitusfirmad ja eraisikud.  Oleme huvitatud pidevast koostööst ehitus- ja kaubandusettevõtetega ning oma  edasimüügivõrgu laiendamisest.