Velux katuseaknad - inspiratsioon

Velux Eesti OÜ

VELUX_weblogo_color.gif

 VELUX katuseaknad toovad teie ellu päevavalguse. Suurepärane kvaliteet, elegantne disain ja viimistlus, kasutusmugavus ning pikk, probleemideta kasutusiga – need on muutnud VELUX katuseaknad kõige eelistatumateks üle kogu maailma. VELUX katuseakende puhul on üks huvipakkuv aspekt see, kui palju erinevaid viise on inimesed kogu maailmas leidnud katuseakende kasutamiseks, et oma kodu valgemaks muuta. VELUX katuseakendest tuleb valgust täiesti uute langemisnurkade alt – seda nii ühekorruseliste majade eluruumides, katusealustel korrustel, trepikodades ja mistahes tüüpi ruumides.

velux1.jpg

Garantii – VELUX katuseaknad annavad päevavalgust, värsket õhku ja hea vaate ümbruskonnale; samas kaitsevad nad teid tuule, vihma, lume ja kõrvetava päikese eest. Nad teenivad teid truult aastast aastasse, vajades tähelepanu minimaalselt. See on VELUX ’i garantii. Me anname garantii enamikule toodetele viieks aastaks ning paigaldustoodete kasutamisel kuni kümneks aastaks.

Vastupidavus – Me ei tee iial kvaliteedi osas kompromissi. VELUX katuseaknaid testitakse põhjalikult meie laboratooriumis, kus me imiteerime kõige ekstreemsemaid ilmastikuolusid. Seetõttu võite olla kindlad, et teie VELUX katuseaknad pakuvad teile naudingut veel pikki aastaid.

velux2.jpg

Tasemel disain – Lisaks päevavalguse pakkumisele, on aknad ka üks osa sisekujundusest. Seega – disain loeb. VELUX katuseaknad on tänu oma ümaratele profiilidele ja ergonoomilise kujuga käepidemele atraktiivne valik igasse interjööri. Sujuvaltsile välisdisain tagab, et aken sobitub diskreetselt katusega, säilitades teie kodule omased jooned ja arhitektuuri.

Linnulennuline vaade - » Kui me esimest korda oma korterit nägime, rabas meid kõige enam päevavalgus, mis voogas sisse VELUX katuseakendest. Mõnus on hommikul ärgata päikesepaistes ja kuulda kauget linnamüra. Kuid põhjus, miks me lõplikult selle korteri kasuks otsustasime ja selle ostsime, oli avar köök koos söögitoaga, kust avaneb panoraam üle linna katuste. See on muutunud meie igapäevaelu osaks ning on parim koht, kus pärast tööd puhata, õhtusööki valmistada ning klaasi veini juures oma päevast rääkida. Me oleme nii õnnelikud, et meil on oma katusekorter ning me ei läheks enam kunagi elamamadalamale korrusele!

Kui valgus loob avarust - » Üldiselt on meie ühekorruseline maja kena ja ruumikas ning oma naabritega oleme parimad sõbrad. Kuid oli üks asi, mis viis meie mõtted kolimisele. Katuseräästa serv väljaspool aknaid varjas päevavalguse, mistõttu meie elutuba oli alati, isegi päikesepaistelisel päeval, pime. Meie probleem sai lahendatud, kui paigaldasime
katusesse kolm VELUX katuseakent – ühtäkki oli kogu tuba päevavalgust täis. Muutus oli suur! Nüüd järsku oli meil justkui palju rohkem ruumi. Me naudime oma päikesepaistelist kodu ja samavõrd naudime ka, kuidas sõbrad meie elutuppa astudes tummaks muutuvad!

velux3.jpg

Taevas käeulatuses - » Algul, kui me oma majja kolisime, tundus meile siin piisavalt ruumi olevat. Kuid varem, kui oodata oskasime, hakkas meie pere kasvama ja maja samas väikseks jääma! Siis vaatasime põhjalikult üle oma pööningu ja otsustasime muuta selle uueks eluruumiks, kus saaksime lastega mängida või niisama istuda ning taevast või selle all laiuvaid metsi ja põlde imetleda. Meid hämmastas, et VELUX ’il on pakkuda selline valik erinevaid aknaid; ning tulemuseks on päevavalgus, mis tulvab sisse mõlemalt küljelt ning valgustab ka treppi pööningu otsas. Ja enamik kujundustööst tegime ise – heakujutlusvõimega ehitaja abiga!

Aeg remonti teha - » Kui sisse kolisime, siis me pööningut eriti ei kasutanud – ainult töötoana. Varsti aga hakkasime mõtlema, kuidas saaks seda valgemaks ja avaramaksmuuta, et see oleks ruum, kus saaksime lastega mängida või niisama istuda ja lõõgastuda. Ükskord olime naabritel külas ja nägime, kuidas nemad olid muutnud oma
pööningu armsaks kabinet-puhketoaks. Rääkisime kogenud ehitajaga, kes näitas meile kõiki võimalusi, mida VELUX katuseaknad pakuvad. Nüüd on meil imeliselt valge ja avar tuba, kus on palju ruumi puhkamiseks ning kus mu abikaasa ja poeg saavad lauajalgpalli mängida.

velux6.jpg velux7.jpg
velux8.jpg velux9.jpg
VELUX Eesti OÜ
Peterburi tee 2a
11415 Tallinn
Telefon: 621 77 90
Faks: 621 77 99
velux.eesti@velux.com
www.velux.ee
VELUX_weblogo_color.gif