Kummutid elutuppa ja magamistuppa

furniture-6048139_1280.jpg


Meil on kodudes väga palju asju ja just selliseid, mis võiksid olla silme alt ära. Asju tekib iga aastaga vaid juurde ning vähemaks ei jää, seetõttu on vaja palju lisaruumi, kuhu erinevaid esemeid, riideid jms paigutada. Üheks võimaluseks on soetada juurde erinevaid kummuteid. Kummutid sobivad paigutamiseks peaaegu igasse tuppa, olgu selleks siis magamistuba, elutuba või hoopiski koridor. Stiilsed kummutid on väga praktilised ja ühtlasi kauniks sisustuselemendiks.

Kuidas valida kummutit?
Poelettidelt leiab väga palju kummuteid, nii suuri kui väikeseid, nii puidust kui metallist jne. Kummutite valik on tohutult suur ja pole ka ime, miks paljud jäävad õige kummuti valimisega hätta. Sa võid leida kummutid, mis on mõeldud väiksemate asjade paigutamiseks nagu näiteks teleri kummut või siis riiete kummutid, mis on üpriski mahukad ja praktilised nii sokkide, sukkade, pükste ja teiste riiete paigutamiseks.

Selleks, et leida suurest valikust just selline kummut, mida sa vajad, tuleb enne mõelda, milleks jaoks sa seda kasutama hakkad. Juhul, kui sa soovid sellele asetada vaid teleri ja mõne raamatu või fotoalbumi, siis võib kummut olla madal ja mitte nii paljude sahtlite või riiulitega. Kui sa otsid enda riiete paigutamiseks lisaruumi, siis viimasest kindlasti ei piisa ja tuleb otsida selliseid mudeleid, millel on mitmeid riiuleid, sahtlid ja kappe, kuhu kõik vajalik paigutada. Olenevalt sellest, kui palju sul on asju, mida ära panna, saad valida kummuti suuruse. Nii nagu sa võid leida palju erinevas stiilis kummuteid, siis sama on ka nende suurusega. Mõtle läbi, kui palju riideid sa sinna soovid panna ja otsi selle põhjal kõige sobivam kummut. Pea meeles, et mida keerulisem kummut, seda raskem võib olla selle paigaldus.

Kummutid peavad sobima kogu interjööriga
Nüüd, kui oleme rääkinud läbi kummuti valimise praktilise poole, tasub mõelda ka selle disaini peale. Kui sa soetad kummuti uude koju, mida alles sisustad, siis pea meeles, et ka kummut peab sobima kogu ülejäänud interjööriga. See ei pea olema täpselt samasugune nagu muu valitud mööbel, aga see peab ülejäänud disainiga hästi kokku minema ja harmoneeruma.

Natukene keerulisem on valida kummutit ruumi, mis on juba sisustatud, sest see võib piirata sinu valikut, et leida just sellist värvi või sellise disainiga mööbliese, mis ruumi sobiks. Klassikaline valge, must või hoopiski puidutoonis kummut on alati kindla peale minek - selle saab panna sobitama pea igas elutoas, magamistoas ning mujalgi. Kui sa julged katsetada, siis vali mõnes erksas toonis kummut ja too enda tuppa natukene vürtsi juurde. Õige värvitooni valimisel proovi lähtuda sellest, et see harmoneeruks ka teiste värvidega sinu majas või korteris.

Kummuti valimine on põnev protsess - naudi seda ja leia enda koju samaaegselt praktiline ning kauni disainiga kummut. Edu sisustamisel!