Fassaadisoojustussüsteem

Atlas Segud AS

ATLAS STOPTER SOOJUSTUSSÜSTEEM Kasutatakse elamute soojustami-seks. Seisneb ilmastikukindlate vahtpolüstüroolplaatide (tihedus üle 15 kg/m3) paigaldamises hoone välisseintele ja nende katmiseks viimistluskrohviga.

Multipor mineraalsoojustusplaat

Tervemaja OÜ

MULTIPOR mineraalsoojustusplaat Euroopa Tehniline Luba ETA-05/0093
Toode on massiivne-mineraalne-kiuvaba, soojustus kaltsiumsilikaat-hüdraadist, lubjast, liivast, tsemendist

Steico plaat

Tervemaja OÜ

Steico kaubamärgi all toodetakse plaatmaterjale puitkiust, soojustusmatte puidust ja kanepist, kandekonstruktsioone katustele, lagedele ja seintele. Saksamaa firma Steico AG on üks esimesi, kes hakkas tootma soojustumaterjale puidust. Tooded vastavad EN 13171, EN 13986, EN 622-4 nõuetele. Steico toodetele teostavad bioloogilist  kontrolli naturePlus ja ÖkoTest.

Homatherm soojustusmatt

Tervemaja OÜ

Vastavussertifikaadid BiBt: Z-23. 15-1417 ja ETZ 03/0057. Kontrollitud Austria Ehitusbioloogia Instituudis ja ka väljastatud NaturPlus tunnus. holzFlex Maisil Ökotestilt „Sehr gut”.

Kivivill Paroc (kivivillamatt)

Paroc AS

VÕRKMATT PAROC Wired Mat 100 (100 VM) Kuumtsingitud terastraatvõrguga tugevdatud kivivillamatt. Sobib silindriliste, kooniliste ja tasapindade soojus- ja tuletõkkeisolatsiooniks. Tellimisel tarnitakse ka eri materjalidest võrguga matte: must, roostevaba või happekindel võrk.

Kivivill üldehituseks

Paroc AS

Kivivill on soojustusmaterjal, mida kasutatakse väga paljudes erinevates valdkondades.

Fassaadiplaat ja sokliplaat Tempsi

V-Tempsi OÜ

Tempsi-plaat® on loodusliku kivipuruga kaetud tsementlaastplaat, mis sobib nii fassaadide kui soklite katmiseks.

Õigesti ehitatud ja korralikult hooldatud puitvooder kestab aastakümneid

Oma Maja

Soovides puitvoodri pikka iga, peaks erilist tähelepanu pöörama sellele, kuidas kaitsta fassaadi niiskuse eest ja tagada voodrisse sattunud niiskusele võimalus välja kuivada.

Vahtpolüstüreeniga saab välisseina kiiresti soojaks

Oma Maja

Vahtpolüstüreen ehk penoplast või EPS-soojustusmaterjal on kiiresti, täpselt ja soodsalt välisseinale paigaldatav, kuid tuleohutuse seisukohalt nõrk ja vastupidavus mehaanilistele löökidele on tagasihoidlik.

Üliodav saepurutäidis muudab seina hingavaks

Äripäev

Teistest soojustusmaterjalidest rohkem niiskust taluv ja üliodav saepuru kipub aastatega alla vajuma ja rohkem sooja juhtima.