Automaatikaseadmed

AS Hiieko

System 91 on hajutatud mugavuskontrolli süsteem, milles vajalik arv sensoreid, täitur- ja kuvamismooduleid ning kontrollereid ja mis on ühendatud süsteemiks N2 kommunikatsioonisiiniga. Iga kontroller juhib ühte või enamat kütte-, jahutus- või ventilatsiooniseadet või siis terminali ning opereerib autonoomselt.

Niiskuse valveseade

AS Ensto Elekter

Kodu ehitamine või remontimine on perele suur väljakutse. Igaühe eesmärk on ehitada turvaline, mugav ja kõikide pereliikmete ootusi täitev kodu. Tööde kavandamise  käigus  tuleb  teha  mitmeid otsuseid, millest sõltub pikaaegne kasutusmugavus.

Elektriseadmed

Danfoss AS

Kontaktorid, kontaktivabad kontaktorid, mootori-kaitse lülitid, täht-kolmnurkkäivitid, magnetklapid, pneumoklapid, termostaadid, pressostaadid ning temperatuuri- ja rõhuandurid. Tarvikud õli- ja gaasipõletite töö reguleerimiseks, kütuse pihustid, pumbad, süüteseadmed jms.

Lülitid ja pistikupesad

Ensto Elekter AS

ENSTO LÜLITID JA PISTIKUPESAD

Ensto pakub kahte lülitite ja pistikupesade sarja. Jussi sari on mõeldud kuivadesse ruumidesse nii süvis- kui ka pindpaigalduseks ja Kosti sari on mõeldud seevastu niisketesse tingimustesse nii süvis- kui ka pindpaigalduseks.

Plõks! Ja valgus sai

Oma Maja

Oleme jõudnud harjuda, et nupuvajutuse peale saab pimedusest valgus. Tavapäraseid mehaanika toel toimivaid lüliteid täiendab aga tulevikus elektroonika.

Pistikupesa ohutuse tagavad CE-märgistus ja maandusklemmid

Äripäev

Maandusklemmide ja CE-märgistuseta kruviklemmidega pistikud võivad tekitada lühise ja elektrilöögi.

Ühiskondlikes hoonetes kasutatavaid väikseid kellasid kooskõlastab emakell

Äripäev

Keskselt juhitava süsteemikella kasulikkus sõltub töökeskkonnaga arvestamisest, vaatekaugusest ja tagavaratoitest.