Küttelahendused

Miks on elekterküte hea valik?
Elekterküte on väikeste rajamiskuludega, kasutamishõlbus ja paindlik lahendus. Selle üks ülekaalukaid eeliseid seisneb asjaolus, et erinevaid elekterkütteviise on võimalik hõlpsasti vastavalt vajadusele üksteisega kombineerida. Elekterküte on kohaldatav kodu kõikides ruumides ja seda saab kergesti paigaldada ka hiljem. Ühtlasi saab elekterkütet lihtsalt ja kiiresti reguleerida täpsete termostaatide abil.

Klaasradiaator Termex

Termex OÜ

Klaas on tänuväärne materjal kehastamaks arhidektide, ehitajate ja disainerite julgeid ideid . Nüüd klaas ka kütab. Thermovit elegantne klaasradiaator on kombinatsioon absoluutsest läbipaistvusest, mitmekülgsetest võimalustest ja suurepärasest kvaliteedist. Ta sulandub harmooniliselt iga interjööriga ja toob juurde elegantsi ja uusi nüansse. Tavapäraste torude ja armatuuri puudumine annab disainerile piiramatu loomingulise vabaduse.

Elektriradiaator Ensto Beta

AS Ensto Elekter

Ensto Beta seeria radiaatorid on korrosioonikindlad ja neid võib paigaldada nii kuivadesse- kui niisketesse ruumidesse. Seeria koosneb kuuest erivõimsusega radiaatorist nii mehhaanilise- kui elektroonilise termostaadiga, mille hulgast leiab sobiva igasse ruumi.
(Tutvu Beta- radiaatorite võimsuste mõõdistusega)

Klaasradiaator Airmate

Airmate OÜ

Solaris radiaatoritel on seni nägematu ühtlane soojendusvõime, hajutades  võrdselt soojust põrandast laeni. Radiaatori tööd reguleerib programmeeritav elektrooniline termostaat, mis säästab energiat ning Teie raha.

Elektrikütte plussid ja miinused

energiasäästu portaal

Põrandaküte (elekter)

energiasäästu portaal

Põrandakütte puhul on soojuse jaotumine ruumis väga hea. Põrandaküte on asendamatu niisketes ruumides, sissekäikudes, tuulekodades, kus käiakse poriste ja märgade jalanõudega.

Lagi kiirgab ruumi pindadele soojust

AS Ensto Elekter, Äripäev

Laeküte töötab infrapunakiirgusega ning soojendab õhu asemel seinu, põrandat, mööblit ja ruumis viibivaid inimesi.

Elektrikütte automaatne reguleerimine

energiasäästu portaal

Elektrikütte energiasäästuvõimalused peituvad selle kütteliigi automatiseerituse tasemes.

Puhurid ja konvektorid

energiasäästu portaal

Puhurid ja konvektorid toimivad suunatud kuuma õhu voolusega, kusjuures puhurid on mobiilsed, konvektorid aga on statsionaarselt paigaldatud elektrikütteseadmed.

Salvestusküte

energiasäästu portaal

Öösel laetakse keraamiline salvesti elektrienergiaga kuumaks, hommikul lülitub seade välja ning hakkab soojust loovutama, tehes seda terve ööpäeva vältel. Õhtul hakkavad ruumid jahtuma. Öise elektritariifi kehtima hakates lülitub seade uuesti tööle.

Lahtine ja tõhus soojapuhur vajab ruumi ja põletab õhku

Äripäev

Alamõõduline pidevalt töötav soojapuhur raiskab energiat ning võib ohtlikult üle kuumeneda.