Ehitusplaat Amroc®

Ehitusplaadi Ekspert OÜ

AMROC® ehitusplaadid on valmistatud männipuidulaastudest ja portlandtsemendist (OPC), mineraalsetest lisanditest ja veest kõrgtehnoloogilise pressimise teel.
AMROC® ehitusplaadid ei sisalda formaaldehüüdi, mürgiseid aineid ega muid ohtlikke koostisosi ning on vastupidavad närilistele, seentele ja putukatele.
AMROC® ehitusplaadid on ilmastikukindlad, külmumis- ja sulamiskindlad, kõdunemiskindlad ning vastupidavad keemilistele puhastusainetele, samuti loomsetele jäätmetele.

Kipsplaat Gyproc

Gyproc OÜ

Gyproc-kipsplaadid ja -plaadikonstruktsioonid
Kips on looduslikul toorainel baseeruv- või tööstuse kõrvalproduktina saadav ehitusmaterjal, mis töödeldakse tugeva kartongiga kaetud ehitusplaadiks. Eestis müüdavad Gyproc kipsplaadid on enamuses valmistatud Soome Gyproc OY poolt, Kirkkonummi tehases. Nimi Gyproc on tuletatud inglise keelsetest sõnadest `gypsum`ja `rock`, mis tähendavad `kips`ja `kivi`. Kipsplaate kasutatakse põrandates, siseseintes ja -lagedes ning tuuletõkkevoodrina. Gyproctehnoloogia esindab uusimat ehitusmeetodit, kus eesmärgiks

Kipsplaat Fermacell (kipskiudplaat)

Tervemaja OÜ

Fermacell on kipskiudplaat, mis on valmistatud kipsist ja vanapaberist ilma sideaineteta. Värvuselt on hall. Looduslik ehitusplaat millele on antud CE-märgistus ETA 03/0050, DIN EN ISO 9001:2000 ja 14001:2005

Kivipuruplaat Kivex

Ehitusplaadi Ekspert OÜ

KIVEX kivipuruplaat on loodusliku kivipuruga kaetud tsementlaastplaat. Alusmaterjalina on kasutatud tsementlaastplaati, mis on koostiselt loodussõbralik ega sisalda mürkaineid ning kahjulikke lisaaineid. Plaadid on kaetud erinevas fraktsioonis ja värvitoonis loodusliku kivipuruga.