Nõmme turuhoone taastamise viib lõpule OÜ Marmel-E


BNS 29.10.2010

Nõmme turuhoone taastamise viib lõpule OÜ Marmel-E, kelle pakkumine tunnistati korraldatud riigihanke raames parimaks.

Turuhoone taastamise lõpetamise vastu tundis huvi 13 ettevõtet, hankedokumentatsiooni võttis välja seitse firmat, pakkumise esitasid neist kaks, teatas Nõmme linnaosavalitsus.

Turuhoone taastamistööde maksumus peatöövõtja vahetumise tõttu ei suurenenud. OÜ Marmel-E pakkumus oli 1,4 miljonit krooni. Turuhoone taastamise kogumaksumus on neli miljonit krooni.

Nõmme linnaosa vanema Rainer Vakra sõnul esitas Nõmme turuhoone taastamise senine peatöövõtja Raketis Grupp OÜ eelmise nädala neljapäeval avalduse sooviga leping ennetähtaegselt lõpetada, sest töövõtja ei suutnud täita võetud kohustusi.

"Vaatamata tekkinud viivitusele loodame turuhoone 27. novembriks valmis saada ning ka külastajatele avada. Taastamistööd on lõpetamisjärgus, teha on jäänud veel viimistlustööd ning põranda valamine," lisas linnaosavanem.

Nõmme Turu ja Raketis Grupp OÜ vaheline leping lõppeb 29. oktoobril, poolelioleva ehituse annab firma Nõmme Turule üle 1. novembriks. Ettemakseid Raketis Grupp OÜ-le tehtud ei ole, firmale tasutakse reaalselt tehtud tööde eest.