Stockholmi messikeskuses järjekordne kodu- ja elamumess

Äripäev 04.10.2006

Stockholmi messi keskuses avatakse neljapäeval, 19. oktoobril iga-aastane kodu ja elamumess "Hem & Villa".

Tegemist on Rootsi suurima näitusega, mis on orienteeritud inimestele, kes elavad isiklikes majades, aga ka kortermajade elanikele. Näitust korraldatakse igal aastal mitu korda Rootsi eri linnades kevadel ja sügisel.

2006. aastal on näitust korraldatud juba Malmös (2.-5. märts), Örebros (15.-17. september) ja Göteborgis (5.-8. oktoober). Käesolev toimub siis Stockholmis 19.-22. oktoobril.

Näitus on jaotatud üheksasse teemasse: aed, köök/vannituba, siseruumide remont ja ümberehitus, energia/küte, turva, mööbel/sisekujundus, tee oma kätega, majandamine ja seadused ning HiFi, televisioon ja arvutid.

Kõik need teemad aitavad kaasa kõrgekvaliteedilise näituse korraldamisele, kus oma toodanguga osalevad firmad igalt alalt.

Et pakkuda külastajatele vaid neid huvitavaid teemasid ja eksponaate, valitakse näitusele vaid need firmad, kelle toodang on näituse kontseptsiooniga tihedalt seotud.

Sissepääsutasu tagab vaba pääsu seminaridele ja ettevõtmistele. Seminariprogramm pakub külastajale võimaluse harida ennast igat sorti koduse dekoreerimise, aga samuti ka aianduse vallas. 

ELAMUMESS "Hem & Villa"
aeg: 19.-22. oktoober
koht: Stockholmi messikeskus
lisainfo: www.hemochvilla.com