Magamistoamööbel võiks olla stiilne, naturaalne ja mugav

Palazzo sisustussalong

magamistuba1.php


Magades veedame suure osa oma elust, seega on väga oluline, millise mööbliga me end selles tähtsas ruumis – magamistoas – ümbritseme.

Moes nii minimalism kui ekstravagantsus

Magamistoamööbli valikul lähtutakse eelkõige meeldivast disainist – mõned eelistavad modernset, teised jälle klassikalisemat stiili. Hetkel eelistataksegi tihti aasiapäraseid minimalistlikke jooni kasutades ruumi dekoreerimisel lisaaksessuaare, mis magamistoa tagasihoidlikust mööblist hoolimata meeldivalt romantiliseks muudavad. Teisalt on praegune suurmood läikepinnad, nahk, eksklusiivsed lühtrid ja tumedad-romantilised toonid.

Voodit valides tasuks kindlasti süveneda selle funktsioonidesse ja omadustesse ning mõelda, mis on olluline– nt milline peaks olema kõrgus ja laius. Osadel mudelitel on voodi kõrgus ka reguleeritav kolmel eri tasandil ning paigaldamise käigus saab klient valida, kui kõrgele ta seda soovib. Hiljem saab kõrgust spetsialisti abiga ka muuta.
magamistuba2.jpg magamistuba3.jpg

Mida looduslikum, seda õrnem

Üldiselt kehtib reegel, et mida looduslikum materjal, seda õrnemat kohtlemist see ka vajab. Materjalide valikul tuleks kindlasti arvesse võtta ka koduloomade ja pisipere olemasolu. Kui peres on väikesi lapsi, välditakse sageli klaasi ja eelistatakse pigem värvitud detaile või nahka– need on soodsamad ja neid on ka kergem taastada. Vastavalt Euroopa Liidu seadustele kehtib kõigil toodetel 2-aastane garantii, aga samas eeldab iga materjal erinevat lähenemist hooldamisel. Salongis on olemas ka põhjalikud hooldusalased kirjeldused ning klient võib alati tulla nõu küsima, kui midagi arusaamatuks peaks jääma.
magamistuba4.jpg

Madrats on oluline

Hea magamistoamööbel võikski olla võimalikult naturaalsest materjalist. Kindlasti on väga oluline ka korralik madrats ning kattemadrats – viimane teeb hooldamise mugavamaks. Madratsivalik on lai, saadaval on palju erinevaid tüüpe, erinevaid materjale ja täiteid. Laias laastus jagunevad madratsid vedrumadratsiteks ja poroloonmadratsiteks. Kuna porolooni valmistamise tehnoloogia on palju edasi arenenud, siis paljudel juhtudel peetakse neid madratseid sobilikemaks seljaprobleemidega ja nõudlikele klientidele. Osadel madratsitel on talveajal kasutamiseks mõeldud sooja hoidva villaga ning suveajaks puuvillaga kaetud pool.
magamistuba5.jpg

Pikema eluea tagamiseks tasuks aga kõiki madratseid vähemalt kaks korda aastas ringi pöörata, ka peaosa jalgade poole ja vastupidi. Madratseid on võimalik tellida ka eraldi – kui kliendil on korralik voodi kodus juba olemas, siis võib mõelda ka üksnes madratsi väljavahetamisele. Küsimuste tekkimisel tasub alati spetsialistidelt nõu küsida.
magamistuba6.jpg magamistuba6.jpg magamistuba8.jpg


Palazzo sisutussalong

Tallinna Salong, Ahtri 6
Tel: +372 625 9815
Faks: +372 625 9816
e-post: tallinn@palazzo.ee

Pärnu Salong, Papiniidu 58
Tel: +372 442 3050
Faks: +372 442 3050
e-post: palazzo@palazzo.ee