LindabRainline vihmaveesüsteem

Rootsi Profiil AS

lindab-logo.gif
Lindab Profil AB toodete
volitatud edasimüüja Eestis
on firma Rootsi Profiil AS
Lindab.jpg
lindab-sert.jpg

LindabRainline® – Rootsi firma Lindab Profil AB vihmavee-süsteem – on tippkvaliteediga, kõige terviklikum vihmavee-süsteem, mida hetkel ehitusturul pakutakse. Lindab Profil AB on üle 50-aastase tootmis-kogemusega Skandinaavia-maade suurim vihmavee-süsteemide tootja.

Lindab Profil AB tootmine vastab rahvusvahelistele standarditele ISO 9001 ja ISO 14001. LindabRainline® on sertifitseeritud SITAC (Swedish Institute of Technical Approval in Construction) poolt.

Vihmaveesüsteemi LindabRainline® toodetakse suurustes:

  • renn Ø 100, 125, 150 ja 190 mm,
    lisaks kandiline renn;
  • toru Ø 75, 87,100, 111 ja 120 mm.

VIHMAVEESÜSTEEMI LindabRainline® PEAMISED EELISED:

  • Pikk kasutusiga – LindabRainline® on väga hea ilmastiku- ja roostekindlusega, toodetud spetsiaalsest, kahelt poolt mitmekihiliselt pinnatud 0,6 või 0,7 mm paksusest teraslehest.
  • Lihtne ja kiire paigaldus – LindabRainline® on ainulaadne – kõik detailid on välja töötatud nii, et nende ühendamisel pole vaja kasutada silikooni või muid tihendusmaterjale. Silikooni abil veekindlaks tehtud ühendused võivad lekkima hakata juba mõne aastaga, sest silikoon aegub süsteemi ühenduskohtades ilmastikumõjude tõttu. Kõigi LindabRainline® süsteemi detailide omavahelisel monteerimisel tihenduvad detailid nii täpselt ja tihedalt, et puudub vajadus neid eelnevalt või hiljem omavahel neetida. Süsteemi osad fikseeritakse Lindabi ainulaadsete, patenteeritud klamberühendustega, mis teeb süsteemi paigalduse erakordselt kiireks.
  • Sobivus põhjamaistesse rasketesse ilmastikuoludesse: LindabRainline® 'i tootearenduses on arvestatud suurte lumekoormuste ja temperatuurikõikumistega, mida põhjamaises kliimas ette tulla võib. Üle 50-aastase tootmiskogemuse baasil ja koostöös (ehitus)spetsialistidega on välja töötatud vihmaveesüsteemi detailid, nende ühendused ning tehtud sobivaim materjalivalik. LindabRainline® sobib ka agressiivsesse keskkonda nagu näiteks keemia- ja naftakeemiatööstus.
  • Lai detailivalik, erinevad suurused – LindabRainline® detaili- ja suurusevalik võimaldab professionaalselt ja asjalikult lahendada mistahes ehitise vihmaveesüsteemi. Ajaloolistele hoonetele sobib vaskplekist toodetud LindabRainline®.
  • Lai värvivalik – süsteemi LindabRainline® toodetakse 9-s erinevas värvitoonis, lisaks toodetakse süsteemi ka tsink- ja vaskplekist.
  • Lihtsalt hooldatav – LindabRainline® on praktiliselt hooldusvaba – pinnaviimistlus ei vaja ülevärvimist ja spetsiaalselt väljatöötatud detailid (nt isepuhastuv lehesõel) lihtsustavad süsteemi korralist hooldust. Et ennetada eriti käidavates kohtades ühiskondlikel hoonetel võimalikke vandalismiakte, soovitatakse kasutada vihmaveetorude tugevdatud löögikindlaid allatulekuosi koos vastavate kinnitustega.
Lindab1.jpg Lindab2.jpg

VIHMAVEESÜSTEEMI DETAILID

lindab-3.gif
lindab-3b.gif
lindab-4.gif
lindab-5.gif
lindab-6.gif
lindab-7.gif
lindab-8.gif
Lindab8.gif

Süsteem LindabRainline® on toodetud spetsiaalsest, kahelt poolt mitmekihiliselt pinnatud teraslehest, mille paksus on 0,60 mm (suurematel mõõtudel 0,70 mm). LindabRainline® vihmaveesüsteemi toodetakse ka tsingituna (teraslehe paksus 0,70 mm, tsingisisaldus veevoolukülgedel 145 g/m2 ja väliskülgedel 130 g/m2) ja vasest (paksus 0,60 mm)

rootsi-logo.gif

MÜÜGIESINDUSED

Rootsi Profiil AS
Viadukti 42
11313 TALLINN
Tel. 6556 774
Faks 6748 594
tallinn@rootsiprofiil.ee
www.rootsiprofiil.ee

Aardla 23E
50110 TARTU
Tel. 7366 223
Faks 7366 596
tartu@rootsiprofiil.ee
Vaksali 17
71020 VILJANDI
Tel. 4330 960
Faks 4330 961
viljandi@rootsiprofiil.ee