Emajõe Veevärk alustas Emajõe-Võhandu 11. hanget


BNS 02.07.2009

AS Emajõe Veevärk alustas Emajõe ja Võhandu jõe valgala veemajandusprojekti käigus erinevate Tartu- ja Jõgevamaa valdade vee- ja kanalisatsioonirajatiste projekteerimis- ja ehitustööde teise etapi riigihankega.

Ettevõtte teatel koosneb hange kokku viiest osast.

Hanke esimene osa hõlmab Nõo valda Tõravere, Nõgiaru ja Luke külla puurkaevu pumpla, reoveepumpla, reoveepuhasti, nelja kilomeetri veetorustiku ja 4,5 kilomeetri kanalisatsioonitorustiku projekteerimist, ehitust- ning rekonstrueerimistöid. Tööde planeeritud kestvus on 330 päeva.

Teine osa hõlmab Kallaste ja Alatskivi valda puurkaevu pumpla, reoveepumpla, reoveepuhasti, 2,6 kilomeetri veetorustiku ja 2,7 kilomeetri kanalisatsioonitorustiku rajamist. Tööde planeeritud kestvus on 330 päeva.

Kolmas osa sisaldab Haaslava valda Roiu külla, Mäksa valda Melliste külla, Luunja valda, Kambja valda Kambja ja Vana-Kuuste valda, Tartu valda Kärkna ja Erala külla reoveepumpla, 7,2 kilomeetri veetorustiku ja kaheksa kilomeetri kanalisatsioonitorustiku rajamist. Tööde planeeritud kestvus on 270 päeva.

Neljas osa hõlmab Puurmani valda, Tähtvere valda Ilmatsalu ja Rahinge külla, Ülenurme valda Reola külla reoveepumpla, 5,9 kilomeetri veetorustiku ja kaheksa kilomeetri kanalisatsioonitorustiku rajamist. Tööde planeeritud kestvus on 270 päeva.

Viies osa sisaldab Puhja, Rannu, Palamuse valda, Konguta valda Annikoru külla ja Rõngu valda puurkaevu pumpla, 5,9 kilomeetri veetorustiku ja 5,4 kilomeetri kanalisatsioonitorustiku rajamist. Tööde planeeritud kestvus on 270 päeva.

Hankele saab pakkumisi esitada 26. augustini, pakkumised avatakse samal päeval.