Rocca al Mare keskuse laienduse moeosa avab uksed 7. mail


BNS 08.04.2009

7. mail avab Tallinnas Haaberstis uksed Rocca al Mare kaubanduskeskuse 60 kauplusega moeosa, mis on ühtlasi keskuse laienduse teine etapp.

Pärast uue osa avamist maikuus on Rocca al Mare kaubanduskeskuses kokku 125 kauplust, teatas ettevõte.

"Meil on hea meel tõdeda, et vaatamata keerulisele majandusolukorrale on rentnike huvi uueneva kaubanduskeskuse vastu püsinud kõrge - kõik pinnad teises laiendusosas on välja renditud," ütles keskuse omanikfirma Cityconi Baltimaade asepresident Harri Holmström.

Uues moeosas on esindatud mitmed Eesti turul juba olemasolevate rõivakettide kauplused, lisaks avab oma esimese kaupluse Eestis Briti jaemüügikette Marks & Spencer.

Samuti avavad oma esimesed rõivakauplused Eestis Itaalia ja Taani firmad Companys, X-Cape ja Extyn ning ka Londoni firma Diverse.

Teises laiendusosas täieneb ka spordi- ja vabaajakaupade valik ning lisanduvad Sportlandi, Matkaspordi ja ISC kauplused ning Eestis esimese poe avav Body Action.

Maikuus avavad kaubanduskeskuses uksed ka mitmed söögikohad - eri rahvuste kööke pakkuv restoran Brezza, restoran Lo cio Gnomo, kohvik Paco Cafe ning põhjamaade suurim pitsakett Kotipizza.

Uuenemistööde lõppedes muutub keskus senisest kaks korda suuremaks, omades 71.000 ruutmeetrit kogupinda ja 54.000 ruutmeetrit renditavat pinda kokku ligikaudu 170 kauplusega.

Rocca al Mare kaubanduskeskuse esimene uus osa avati möödunud aasta oktoobris, kogu uuendatud keskus valmib 2009. aasta lõpuks.

Keskuse laienemisse ja renoveerimisse investeerib selle omanik Citycon kokku üle ühe miljardi krooni. Tallinna kaubanduskeskuste turust kuulub Cityconile uuendatud keskuse valmides umbes neljandik.