Arctic Sport Club avas uue klubihoone Tartus


Pressiteade 27.10.2008

Alates tänasest on avatud Arctic Sport Clubʼi uus klubihoone Tartus. Maja maksumuseks koos sisustusega kujunes ligikaudu 60 miljonit krooni.

Kolmekorruselisesse klubihoonesse, mille kogupind on 3200 ruutmeetrit, mahub korraga treenima 350 inimest. "Kui Arctic Sport Club`il oli Eedeni kaubanduskeskuses kasutada 867 ruutmeetrit pinda, siis uue klubihoone jõusaal on juba 500 ruutmeetrit," sõnas Arctic Sport Club`i juhatuse esimees Andrus Kurvits.

Lisaks jõusaalile on Arctic Sport Clubʼi Tartu uues klubihoones veel neli rühmatreeningu saali (aeroobikasaal, Mind&Body Stuudio, Väike Stuudio, sisejalgrattasaal) ning täismõõdus neljarealine bassein. Spordiklubis on võimalik kasutada ka massaaži- ja solaariumiteenust. Klubikülastajate lastele on tasuta hoidjaga mängutuba.

"Uue klubihoone valmimisega paranevad oluliselt tartlaste treeningvõimalused. Tänu basseinile saab klubi pakkuda nüüd ka Tartus fitnessʼi terviklahendust. Kui varem anti klubis kuni 90 rühmatreeningut nädalas, siis nüüd toimub neid ligi 120. Treeningplaani lisanduvad näiteks vesiaeroobika ning poiste akrobaatika," lausus Kurvits.

Uues klubihoones on mõeldud ka puuetega inimestele. Neil on võimalus kasutada klubi esimesel korrusel olevat basseini ning selle kõrval asuvaid kergemaks jõutreeninguks mõeldud treeningpinke.

Kõik huvilised on oodatud 8ndal novembril Arctic Sport Club Tartu lahtiste uste päevale. Arctic Sport Club Tartu on avatud tööpäevadel 6.30-22.00 ning nädalavahetustel 8.00-20.00. Kuigi ettevõtte ärimudel soodustab kliendiga pikaajalist suhet, on võimalik klubist osta ka ühekorrapileteid.

Arctic Sport Club Tartu asub aadressil Anne 44A. Klubihoone projekteeris Hannes Tilk ning ehitas Tallinna firma Oma Ehitaja. Arctic Sport Club kuulub OÜ-le Freewill, mis tegutseb spordi- ja vabaaja valdkonnas. Esimene Arctic Sport Club spordiklubi avati 2003. aastal Tallinnas, Ehitajate teel.