Haabersti elanikud on oma eluga kõige rohkem rahul


BNS 14.10.2008

Tallinna linnavõimu tellitud elukeskkonnauuringust selgus, et pealinlastest on oma eluga kõige rohkem rahul Haabersti elanikud, kirjutab Eesti Päevaleht.

Turu-uuringute AS-i läbiviidud uuringus andsid Haabersti elanikud 27-st hinnatud kategooriast teiste linnaosadega võrreldes kõrgema keskmise hinde koguni 14-s.

Neljapallisüsteemis anti kõrgeimad hinded tervisespordiga tegelemise võimalustele. Linna keskmisest tunduvalt kõrgemalt hindasid Haabersti elanikud ka tänavavalgustuse olemasolu, elamute välisilmet ja parkimisvõimalust.

Haabersti ei suutnud linna keskmist ületada vaid ühes kategoorias, milleks oli magistraalteede olukord, kirjutab Eesti Päevaleht.

Haabersti linnaosa vanem Viktor Vassiljev tunnistab, et teedega on probleeme, kuid linnaosal endal on raske midagi ette võtta. "Teede puhastamine ja remont on kommunaalameti haldusala, meie oleme rohkem kliendi rollis," ütles Vassiljev.

Tema sõnul on linnaosa selle aasta algusest hakanud kvartalisiseseid teid ise puhastama. "Kahjuks küsitlus ei näita, kas teede olukord sellest ka paremaks on läinud," tõdes Vassiljev.