Kohtla-Järvele hotelli rajamine on takerdunud


BNS 23.09.2008

Kohtla-Järvele Järveküla teele 100-kohalise hotelli ja büroohoone ehitamine on lükkunud määramata tulevikku, kirjutab Ida-Virumaa leht Põhjarannik.

Aastaid kasutuseta seisnud endise ehitustrusti viiekorruselise ja ligikaudu 3000-ruutmeetrise kontorihoone mullu ostnud Tartu firma Green Building Development kavatses ümberehitustöödega algust teha tänavu suvel.

GBD arendusjuht Kaspar Killak ütles ajalehele, et hotelli rajamise ajakava on pikemaks nihkunud. "Arusaadav, et aasta jooksul kinnisvaraturul toimunud muutused sunnivad ka meid oma plaane korrigeerima," sõnas ta.

Killaku sõnul on hotelli- ja büroohoone projekteerimine praegu lõppjärgus, seejärel hakatakse küsima hinnapakkumisi ehitajatelt. "Selle põhjal saab vaadata, mida edasi teha. Mingeid tähtaegu, millal ehitamine algab ja hoone valmis saab, ma praegu öelda ei söanda," sõnas Killak.

Aasta tagasi rääkis Killak, et kohtumistest Kohtla-Järve linnavõimudega on nende firma saanud kinnitust, et suurema hotelli vajadus on linnas ilmne, märgib ajaleht.