Uuenenud Rocca al Mare kaubakeskus avab uksed 1. oktoobril


BNS 01.09.2008

Tallinna Rocca al Mare kaubanduskeskuse laienduse esimene etapp valmib 1. oktoobril.

Rocca al Mare kaubanduskeskuse turundusjuht Kristi Seppel ütles BNS-ile, et 1. oktoobril valmivas kaubanduskeskuse laienemise esimeses etapis avatakse palju erinevaid kauplusi.

"Senisest oluliselt suuremal pinnal avab uue kontseptsiooniga kaupluse hüpermarket Prisma. Lisaks avatakse keskuse esimeses uuenemisetapis lastekaupade osa ja laste suur mängumaa, kodu- ja sisustuskaupade osa, raamatupood ning elektroonikakaupluste osa," märkis Seppel.

Seppeli sõnul rajavad mitmed jaeketid Rocca al Maresse oma suurimad kauplused ehk juhtkauplused.

Järgmise etapi valmimine leiab Seppeli sõnul aset maikuus, mil keskus avab moekaupade osa. "Konkreetsest nimedest on siinkohal veel vara rääkida, kuid läbirääkimised käivad ka mõne Eesti turu jaoks täiesti uue brändiga," märkis Seppel.

Kaubanduskeskuse kogu uus osa valmib 2009. aasta lõpuks.

Varasema info kohaselt lähevad Rocca al Mare keskuse laiendustööd maksma üle miljardi krooni. Keskusesse tuleb kokku ligi 71.000 ruutmeetrit üldpinda.

Keskuse ehitustöid teostab Skanska.

Rocca al Mare keskuse omanik Citycon OYJ on Helsinki börsil noteeritud kinnisvarainvesteerimisfirma, kes on spetsialiseerunud jaepindade, eelkõige kaubanduskeskuste arendamisele ja haldamisele Soomes, Rootsis ja Balti riikides.