Trigon: esitame Saue valla teedeprojekti lähiajal


BNS 29.08.2008

Saue valda 240.000-ruutmeetrist kaubandus- ja ärikeskust kavandav investeerimispanga Trigon Capitali juhitav Chester Universal plaanib valla nõutud kohalike teede projekti esitada maanteeametile kooskõlastamiseks septembris.

AS-i Trigon Capital kinnisvaraarenduse direktor Aivar Kempi ütles BNS-ile reedel, et Saue valla teedevõrgu eelprojekt tõepoolest valmis ei ole, kuid tööversioon on maanteeametis käinud ja see on läbinud mitmed arutelud.

"Praegu kohandatakse seda maanteeameti näpunäidete järgi ja lähiajal esitatakse sinna uuesti," märkis Kempi.

Tahaksime selle juba järgmisel nädalal esitada, kuid ei julge projekteerijate eest lubada, lisas Kempi. Tema sõnul jõuab teeprojekt maanteeametisse kooskõlastamisele septembrikuus.

Maanteeametiga kooskõlastatud kohaliku teedevõrgustiku projekt on eeltingimuseks, et suurarendus saaks heakskiidu Saue vallavolikogus.

Aasta alguses teatas Chester Universalit koos arendusprojektiga omandada kavatsev Trigoni Property Development börsi vahendusel, et tehnilise eelprojekti edenemisest sõltuvalt võib suurarenduse planeeringu vastuvõtmine volikogus aega võtta kolm kuud kuni pool aastat.