Husqvarna rändnäitus tutvustab tipptasemel ehitustööriistu


Pressiteade 26.08.2008

Husqvarna Eesti OÜ tutvustab 26. augustil Tallinnas ja 27. augustil Tartus Husqvarna Construction Equpiment roadshowʼl laia valikut tooteid alates betoonisaagidest ja teemantpuuridest, lõpetades tarvikutega ehitustööriistadele. Rändnäitusel presenteeritakse esmakordselt Eestis unikaalset patenteeritud Husqvarna Soff-Cut süsteemi värskelt betoneeritud pindade paisumispragude saagimiseks.

"Tänapäeval toimib ehitusala tööriistade tootmises hulk ettevõtteid, kelle tooted on laias laastus sarnase hinna ja kvaliteediga, kuid Husqvarna astub sammu edasi pakkudes ehitustööriistade vallas terviklahendusi," selgitas Kaarel Konga, Husqvarna Construction Equpiment Eesti müügijuht. "Lisaks sellele, et toodetakse erinevaid tööriistu, on Husqvarnale olulisteks valdkondadeks tööriistade hooldamine ning kasutajate väljaõpe," lisas Kaarel Konga.

Husqvarna näitusauto on 26. augustil Rae vallas, Jüri Tehnopargis aadressil Kesk tee 10 ja 27. augustil Tartus K-Rautakesko kaupluse parklas aadressil Riia mnt.140E alates kella 9.00-st kuni 17.00-ni.

"Pikad traditsioonid, kõikehõlmav lähenemine valdkonnas ning koostöö kõige nõudlikumate klientidega annab Husqvarnale hea aluse loomaks efektiivsemaid tooteid ning pakkumaks paremat teenindust kui keegi teine selles valdkonnas," lausus Alar Maarend, Husqvarna Eesti OÜ juhatuse esimees.

Husqvarna Construction Equpiment kaubamärgi alla on koondunud lai valik tooteid alates betoonisaagidest ja teemantpuuridest, lõpetades tarvikutega ehitustööriistadele. Esmakordselt presenteeritakse Eestis uut unikaalset patenteeritud Husqvarna Soff-Cut süsteemi värskelt betoneeritud pindade paisumispragude saagimiseks. Uus tehnoloogia võimaldab juba ühe kuni kahe tunni möödudes peale betoonivalu lõigata paisumispragusid. Uus süsteem aitab viia miinimumini juhuslike mõrade teket ja kergendab tunduvalt ehitajate tööd.

Husqvarna Eesti OÜ on juhtiv metsa- ja maastikuhooldustehnika hulgimüüja, kes esindab Eestis Husqvarna ja Jonseredi ning lisaks Partner, Flymo ja Klippo kaubamärke. Husqvarna Eesti OÜ käive 2007. aastal oli 200 miljonit krooni.

Husqvarna on üks maailma vanimaid tööstusettevõtteid, mille ajalugu ulatub aastasse 1689. Tänapäeval pakub Husqvarna laia valikut metsa- ja maastikuhooldustehnikat, mis hõlmab endas tooteid nii professionaalsetele kasutajatele kui ka nõudlikule eratarbijale – muruniidukeid, mootorsaage, trimmereid, puhureid ja teemanttööriistu. Husqvarna on esindatud enam kui 100 riigis, ligi 18 000 edasimüüja ja partneriga.