Kaitseministeerium kuulutas välja Ämari lennubaasi hanked


BNS 05.08.2008

Kaitseministeerium kuulutas välja Ämari lennuvälja liiklusala ehitiste omanikujärelevalve teenuse ning hooldusala ehitustööde hanked.

Omanikujärelevalvetööd hõlmavad ehitustehnilist järelevalvet vastavalt kehtestatud korrale ning ehitustööde kvaliteedi, mahtude ja maksumuse kontrolli, teatas BNS-ile kaitseministeeriumi pressiesindaja.

Liiklusala ehitustööde omanikujärelevalve teenuse pakkumisi saab esitada 28. augustini ning liiklusala ehitustööde alguseks on planeeritud oktoober.

Ämari lennubaasi renoveerimistööde teise hankega rajatakse hooldusangaar, keemiliste ainete ladu, hooldusperroon, lennukimootorite testimise perroon, hoiuplats ja lennueskadrilli operatsioonide hoone.

Hankest huvitatud ettevõtete avaldusi, mille alusel väljastatakse ametlik hankedokumentatsioon, ootab ministeerium 2. septembriks.

NATO ja Eesti kaasfinantseerimisel Ämari lennubaasis tehtavate renoveerimistööde hangete korraldamisel lähtub kaitseministeerium NATO infrastruktuurihangetele seatud reglemendist ning nendes hangetes on oodatud osalema ka NATO liikmesriikide ettevõtjad.

Lisainfot hangetes osalemise kohta saab aadressilt http://www.mod.gov.ee/?op=body&id=501 kaitseministeeriumi kodulehelt.