Käimas on taastusremont Vilde, Tööstuse ja Veerenni tänaval


Pressiteade 26.06.2008

Pärast jaanipäeva alustati taastusremondiga Vilde teel, Tööstuse tänaval, Veerenni tänaval ja Veerenni tänaval Viadukti tänava ning Järvevana tee vahelisel lõigul.

Tallinna Kommunaalameti tellimusel teeb taastusremonti E. Vilde teel Sõpruse pst ja Ehitajate tee vahelisel lõigul ning Tööstuse tänaval Vana-Kalamaja tn ja Tööstuse tn 53 vahelisel lõigul AS ASPI.

"Vilde tee tööde maksumus on 9,9 miljonit krooni ja Tööstuse tänava objektil 4,5 miljonit krooni," ütles abilinnapea Deniss Boroditš. Nii Tööstuse tänaval kui Vilde teel on liiklus ainult osaliselt suletud. Autojuhtidel palutakse hoolikalt jälgida ajutiselt paigaldatud liikluskorraldusvahendeid.

Veerenni tänava Viadukti tänava ja Järvevana tee vahelise lõigu taastusremondi maksumus on 2,4 miljonit krooni, selle objekti remondib Tallinna Teede AS. Plaanis on olemasoleva asfaldi freesimine, äärekivide vahetus, uue asfaltkatte paigaldamine ja haljastuse taastamine. Ka Veerenni tänaval on liiklus suletud ainult osaliselt.

Alates esmaspäevast, 30. juunist algab Peterburi teel oleva Vesse viadukti linna tuleva suuna remont, mida lepingu kohaselt teostab Tallinna Teede AS. Tööde käigus vahetatakse viadukti talad, pannakse uus hüdroisolatsiooni ja asfaltkate.