Rakvere spordikeskus sai avarii tõttu tugevalt kahjustada


BNS 21.06.2008

Rakveres paiskus juhitavuse kaotanud auto reede õhtul vastu kohalikku spordikeskust, kahjustades märkimisväärselt hoone konstruktsioone, teatab Kuku raadio.

Õnnetus juhtus kella 21 ajal, kui 1988. aastal sündinud noormees rammis BMW-ga spordikeskust. Esialgsetel andmetel ei olnud auto roolis viibinud noormehel juhiluba ning sõiduk oli kindlustamata.

Noormees vigastada ei saanud, küll aga sai kahjustada hoone. Rakvere abilinnapea Ain Suurkaev ütles Kuku raadiole, et kui esmapilgul tundus, et hoone kahjustused pole kuigi suured, siis hiljem selgus, et seina sisse tekkinud praod ähvardasid edasi liikuda.

"Öösel kutsuti kohale ehitusmehed ja kraana, paika tuli panna lagede toed," ütles abilinnapea ja lisas, et hoone pole hetkel varisemisohtlik, kuid ees ootavad suured tööd, sest ära tuleb lõhkuda üks sein ja teine korrus tuleb toestada.

Linnajuht ei osanud veel öelda, kui kalliks ehitustöö läheb. Samas on hoone kindlustatud.

Rakverelaste sõnul on 2004. aastal avatud spordikeskuse ümbrus kujunenud kohalike uljaspeade lemmikpaigaks, kus tihtilugu sõidukiirusele tähelepanu ei pöörata.