Algas Kopli tänava taastusremont


Pressiteade 12.06.2008

Tänasest kuni 29. augustini toimub taastusremont Kopli tänaval Erika tänava ja Kopli 101 vahelisel lõigul.

Abilinnapea Deniss Boroditši sõnul tehakse Kopli tänava 3, 1 kilomeetri pikkusel tänaval taastusremonti lõikude kaupa ja täna alustati töödega Sitsi tänavast Sõle tänavani.

"Kopli tänava taastusremondi käigus freesitakse vana asfalt ja paigaldatakse kogu ulatuses uus asfaltbetoonkate, vanad äärekivid asendatakse uutega, tehakse teekatte märgistus ning korrastatakse haljastus," ütles Boroditš. "Sellel aastal kavandatud tööd on Kopli tänava remondi esimene etapp ja kogu ulatuses tehakse Kopli tänav korda järgmisel aastal," lubas Boroditš. "Liiklus on remonditaval lõigul on korraldatud nii, et ristmikke liiklusele ei suletud ja kohalikele tagatakse juurdepääs ka remontööde ajal," ütles liiklusteenistuse direktor Mati Songissepp. "Täiendavatest liikluse ümberkorraldustest teatatakse toode käigus."

Kopli tänava (Erika tn - Kopli tn 101) taastusremondi projekteeris AS K-Projekt ja ehitab AS Teede REV-2. Asfalteeritava sõidutee pind on 33 300 m² ja asfalteeritava kõnnitee pind 10 850 m². Tööde lepinguline maksumus on 16,9 miljonit krooni ja tööd peavad olema lõpetatud 29. augustil.