Anna oma kasutatud mööblile uus elu


Pressiteade 10.06.2008

Anna oma kasutatud mööblile uus elu. Paneme koos silmad särama!

Aatriumi Mööbli - ja Sisustuskaubamaja ja heategevusfondi Dharma iga-aastane heategevuskampaania saab jälle hoo sisse!

Aatriumi mööbli- ja sisustuskaubamaja ning heategevusfond Dharma kutsuvad taas üles aitama mööbliga Eestimaa lasterikkaid peresid! Alates kolmapäevast, 11. juunist, kogub juba neljandat aastat järjest Aatriumi mööbli- ja sisustuskaubamaja koostöös heategevusfondiga Dharma ja osaühinguga Filaron mööblit kahe maakonna lasterikaste perede toetuseks. Sel aastal lööb ka esmakordselt kaasa ning aitab heategevuskampaaniat meediakajastusega Red Hot Produktsiooni poolt toodetav telesaade "Hooaeg". Mööbliga oleme toetatud ja toetame ka seekord just suurperesid, kes ise ehk uue ostmisega jänni jääks.

Ennekõike vajavad pered voodeid, köögilaudu, toole, riiuleid-kummuteid ja narisid. Mööblit ja valgusteid kingib Aatrium peredele ka ise.

Sel aastal toetame heategevusprojekti raames Virumaa lasterikkaid peresid. Abivajajateni peaks mööbel jõudma 04. juulil 2008 a. Äraantavast mööblist saab teada anda ajavahemikus 11. juuni - 30. juuni 2008 a.

Aatriumi direktor Marika Lehtla paneb inimestele südamele, et annetatav mööbel oleks taaskasutatav. "Pisemaid defekte saame oma jõududega parandada, aga üldiselt tasuks annetajatel mööbel kriitilise pilguga üle vaadata enne kui meiega ühendust võetakse" selgitas ta.

Annetussoovist palun eelnevalt teavitada telefonil 65 93 102 või meiliaadressil filaron@filaron.ee

Tallinnas ja Tallinna lähiümbruses elavatel inimestel on võimalus tellida mööbli äraveoks tasuta transport. Registreerimine toimub kuni 30. juunini samadel kontaktidel. Lisainformatsiooni heategevuskampaaniast saab http://www.aatrium.ee/