Krimelte tõi turule uue tootegrupi – epoksükitipulgadEhitusvahtude ja vuugihermeetikute tootja Krimelte lisas PENOSIL tooteperekonda neli epoksükitipulka PENOSIL Premium FastFix – puidule, metallile, plastikule ning veealusteks töödeks.

See on käsitsi segatav, kiiresti tarduv kahekomponentne epoksükitt, mis tänu oma spetsiaalsele koostisele võimaldab lihtsalt ja kiirelt teostada erinevaid parandus- ja taastamistöid.

Toote konsistents, mis on sarnane modelleerimissavile, võimaldab vältida tilkasid ja niresid, lihtsustab toote nakkumist aluspinnaga ja lubab materjali enne selle tardumist vormida.

Kui kitt on lõplikult kuivanud, võib seda puurida, saagida, lõigata, lihvida, värvida ja peitsida. PENOSIL Premium FastFix tooted sobivad kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes, taluvad kemikaale, vett ja ekstreemseid temperatuurivahemikke. Tardunud kiti temperatuuritaluvus on -40°C kuni +120°C.

2006. aastal turule toodud kaubamärgi PENOSIL tooteperekonda kuuluvad ehitusvahud, hermeetikud, liimid, kitid, tule- ja kuumustõkketooted, tihendid ning tööriistad. Tooted sobivad nii professionaalsetele ehitajatele kui ka kodukasutajatele ning neid müüakse üle 20 riigis.

Krimelte on Eesti päritolu vuugihermeetikute ja ehitusvahtude tootja. Firma tegutseb aastast 1994 ning tootmist alustati Eestis 1998. aastal.

Lisainfo:
Siret Koopuu
Jaekontseptsiooni juht
tel 6 805 928
e-mail: siret.koopuu@krimelte.ee 

krimelte.jpg