Elada saab ka soodsamalt - www.soodsam.eeEt võidelda maailmaturul kõige odavamate hindadega, olla pisut säästlikum ja leida omale kaup/teenus/toode just sulle kõge odavama hinnaga, ei pea sa olema kursis kõigi riigi raadio-, tele- ja kirjutava pressiga. Kõike nagu ei jõuagi.

Aga kui soovid oma elu ikka soodsamaks teha, siis tead, et leiad omale kõikides kaubanduskettides kõige soodsama, ehk hetkel allahinnatud kauba just sellelt koduleleheküljelt.

Portaal reklaamib kaupa/teenust/toodet hetkel, (reklaam uueneb pidevalt) sulle just kõige soodsama hinnaga, ehk siis kõik allahindlused, mis hetkel kehtivad, võid leida portaalilt www.soodsam.ee.

Tegu ei ole praak- või lihtsalt mingi defektiga kaubaga, selge see, et kõik allahindlused sellel portaalil reklaamivad hetkel kampaaniakorras allahinnatud kvaliteetkaupa. Ja sa ei pea oma pead valutama, kas sa seda reklaami just hetkel kuulsid…aga sul on vaja lapsele-isale-emale-ämmale just näiteks jalgratast kõige odavamalt, ” siis tea, et Sinu jaoks on praktiliselt olemas “ALLAHINDLUS 24 h”, ehk siis leiad omale vajaliku kõige odavamalt portaalillt www.soodsam.ee.

Portaali on lisaks võimalus ka registreeruda, omale sobivad/huvitavad tegevusalad valida, ning siis antakse teile juba ise maili teel teada, millal ja kus just teid huvitav kampaania lahti läheb.