Water Ser alustas Kuressaare vee- ja kanalisatsioonitööde projekteerimist


Pressiteade 20.03.2008

Water Ser alustas sel nädalal Kuressaare Veevärk AS-iga sõlmitud lepingu raames projekteerimistöödega Kuressaare linna vee- ja kanalisatsiooni­torustike ehitamiseks ja renoveerimiseks.

Töid teostava Water Ser Lääne-Eesti juhi Argo Auväärti sõnul annab ettevõte endast kõik, et ehitus- ja renoveerimistööd Kuressaares saaksid teostatud kiirelt ja kvaliteetselt.

"Loodame alustada ehitustöödega mais ning lõpetada tööd ennetähtaegselt juba järgmise aasta mais," ütleb Auväärt.

Tööde maksumus on ligikaudu 38 miljonit krooni. Projekti rahastavad Kuressaare Veevärk AS, SA Keskkonnainvesteeringute Keskus ja Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfond.

Water Seril on hetkel Saare- ja Läänemaal käsil veel mitmed suuremad ning väiksemad projek­tid, teiste seas näiteks Matsalu vee- ja kanalisatsioonisüsteemi rajamine kogu­maksu­musega 212 miljonit krooni.

"Osaleme hetkel paljudel piirkonnas korraldatud hangetel oma heade pakkumistega – oleme tuleviku suhtes üsna optimistlikud," lisab Auväärt.

AS Water Ser on 1991. aastal loodud firma, mille peamisteks tegevusaladeks on vee-, kanalisatsiooni- ja gaasitorustike ehitus. OÜ Water Ser Lääne-Eesti on ettevõtte äriüksus, mis tegutseb Lääne-Eestis juba viiendat aastat.