Teine osa Kuldlõvi elamurajoonist on valmis ka seest


Pressiteade 17.03.2008

Alates tänasest pakub LVM Kinnisvara ja Viiburi Kinnisvara Pärnu maakonnas, Audru vallas, Kuldlõvi elamurajoonis teises ehitusetapis täielikult valmis eramuid.

Kui esimeses ehitusetapis olid pakkumises valdavalt eramud ja paarismajad hoonekarpidena, siis nüüdsest, kui ostjad ootavad arendajalt järjest enam terviklikke lahendusi ega soovi ehitamisega iseseisvalt tegeleda, on pakkumises täielikult valminud eramud.

Valmis lahendus tähendab ka tunduvalt soodsamat hinda, sest korraga tellitakse mitmete eramute siseviimistlus, mis omakorda võimaldab mastaabisäästu. Sise-kujundusprojekti järgsete lahendustega on võimalik tutvuda alates 28. märtsist 2008 igal reedel kell 16 - 18.

Tänaseks on külas valminud 28 eramaja ja 2 paarismajade rida ning 2 kortermaja. Külas on uue kodu leidnud juba poolsada inimest.

Kuldlõvi elamurajoon on Pärnu linna lähiümbrusesse (4,5 km Pärnu linna piirist), Pärnu-Lihula maantee äärde rajatav uuselamute rajoon. Kehtestatud detailplaneeringu alusel saab tekkivas "külas" olema 95 eramut, 4 neljakorterilist kortermaja ja 4 paarismajade rida. Elamurajoon tuleb põhilises osas metsastatud alale, mis annab suure eelise tühjale põllumaale rajatavate uusrajoonide ees – tulevased elamud jäävad puude varju, mets summutab Pärnu-Lihula maanteelt liiklusmüra. Kohapeal olles jääb mulje nagu oleksid kusagil metsasügavuses.

Elamurajooni arendajaks on Viiburi Kinnisvara, eramuid ehitab Eston Ehitus. Hoonete arhitektuurilist lahendust ja kogu elamurajooni üldilme kujundamist teostab P.A.M. Projekt. Müügiga tegeleb LVM Kinnisvara.