Inimeste huvi sisustustemaatika vastu on suur


Pressiteade 03.03.2008

Eile Tartus lõppenud messist Sisustus ʼ08 võttis osa enam kui 80 ettevõtet ning külalisi käis kolme päeva jooksul üle 11000.

AS Tartu Näitused juhataja Alo Pettai sõnul toob sisustusmess viimastel aastatel kokku aina rohkem huvilisi. "Meeldiv on tõdeda, et inimeste huvi sisekujunduse vastu on kõrge. See tähendab, et leitakse aega ja vahendeid oma kodu kaunistamiseks," lisab Pettai.

Suurenenud külastajaarvud ja tähelepanu panevad korraldajate sõnul ka firmad enam pingutama. Tähtis on külastajale silma jääda ning jagada ülevaatlikku ja täpset informatsiooni. See omakorda tõstab näituse kasutegurit kohale tulnud inimeste jaoks.

Sisustus ʼ08 üheks peamiseks naelaks oli kahtlemata disainiala, kus külastajad said tutvuda Eesti tegijate ideedega. Disainiala projektijuhi Marko Ala sõnul ei püütud seal esitletud väljapanekuga disaini defineerida või selgemalt raamistada. "Pigem oli meie sihiks lasta külastaja mõte lendama ning panna nad ise fantaseerima. Võimalusi oma kodu isikupäraseks ja stiilseks kujundada on tohutult," selgitab Ala.

Disainiala ehedust ja omapära tõstsid esile ka mitmed kohale tulnud inimesed, kelle sõnul muutis see messi omanäoliseks ning pakkus vaheldusrikast keskkonda.

Messi Sisustus ʼ08 korraldas AS Tartu Näitused kolmandat korda ning kindlasti organiseeritakse sisustusmess ka järgmisel aastal.

Täpsemat infot messi kohta leiab aadressilt http://www.tartunaitused.ee/sisustus/