Saaremaa suurima kaubanduskeskuse ehitustööd on alanud


Pressiteade 24.01.2008

Jaanuari kolmandal nädalal alustas Primus PR Kuressaare linna ja Kaarma valla piiril Kuressaare ringtee ääres Saaremaa suurima, 16000-ruutmeetrise üldpinnaga kaubanduskeskuse ehitus -töödega. Keskuse avamine on planeeritud käesoleva aasta oktoobrisse ja seda hakkab opereerima ML Halduse OÜ.

Keskuse tegevjuhi Kristi Tooni sõnul on kahele korrusele kavandatud üle 55 erineva suurusega kaubandus- ja teeninduspinna ning hoone juurde kuulub ka kuni 300-kohaline autoparkla. Ankurrentnikena võtavad keskuses kohad sisse mitmed Eestis juba hästituntud kaubamärgid – Rimi, K-Rautakesko, Seppälä, Koduextra, Rademar, ABC King, Hesburger, Chopstick ja teised tugevad oma segmendi turuliidrid Eestis, kes seni Saaremaal esindatud ei olnud.

Saaremaa firmadest saab keskuses suurima müügipinna oma kasutusse Hondasid müüv ML Autoservice ning avatav autosalong kujundatakse vastavalt Euroopas kasutusele mineva Honda müügisalongi vastvalminud välis-ja sisekujunduse konseptsioonile.

ML Halduse OÜ omaniku Maidu Lempu hinnangul peaks tulevase keskuse arhitektuurne lahendus, siseplaneering ja sisekujundus olema saarlastele kõigiti meelepärane, sest pika ettevalmistusperioodi jooksul on püütud leida sellised lahendused, mis suuremahulises keskuses looksid parimal viisil omanäolise, õdusa ja tervikliku atmosfääri.