Hawaii Express rajab logistikakeskuse


Pressiteade 22.11.2007

Täna saab Jõelähtme vallas nurgakivi Eesti juhtiva ratta- ja talispordi­varus­tuse müüja Hawaii Expressi logistikakeskus.

Hawaii Expressi juhatuse esimehe Taivo Luige sõnul võimaldab juba 2008. aasta kevadel valmiv logistikakeskus senisest märkimisväärselt paremini varustada kliente vajaliku spordikaubaga.

"Logistikakeskuse valmides oleme oma klientidele lähemal kui kunagi varem ning saame nende soovidele operatiivselt vastu tulla," kinnitab Luik.

Iru Tehnoparki rajatavas 3400 m² suuruses logistikakeskuses asub esialgsete plaanide kohaselt tööle 10 inimest. Ehitus -projekt maksab ligikaudu 42 miljonit krooni ning töid teostab Mapri Projekt.

Hawaii Express on suurim jalgrataste ja lisavarustuse maaletooja-müüja Balti regioonis. Hawaii Expressi maaletoodavaid kaubamärke müüb Eestis, Lätis ja Leedus ühtekokku 25 Hawaii Expressi kauplust ning üle 60 edasimüüja.

Hawaii Expressi müüb rattabrände Scott, Schwinn, Classic ja Mongoose. Lisaks rattavarustusele tegeleb Hawaii Express rulluiskude, lumelaudade, mäe- ja murdmaasuuskade, purjelauavarustuse, spetsiaalriietuse ning trenažööride müügiga, esindades muuhulgas kaubamärke Völkl, Atomic, Billabong, Fila jpt.

Rajatava logistikakeskuse eskiisiga on võimalik tutvuda alljärgneval aadressil: http://www.hawaii.ee/?id=6054&tpl=1005&year=2007