Interno Plaadimaja laieneb Lõuna-Eestisse


Pressiteade 21.09.2007

Täna, 21. septembril, avab Eesti rikkalikuma valikuga keraamiliste plaatide müüja Interno Plaadimaja Tartus ajaloolises tõllakuuri hoones aadressil Lai tn 11/13 uue salongi. Lisaks kohapeal olevatele näidistele on salongis võimalik kataloogide vahendusel valida enam kui 10 000 erineva kuju, vormi ja disainiga keraamilise plaadi hulgast.

Salongi luues on Interno võtnud eesmärgiks pakkuda lisaks tavapärasele plaadivalikule ka professionaalset nõustamisteenust. Salongis aitab kliente huvitavamate lahenduse loomisel sisekujundaja, lisaks plaadi- ja kataloogivalikule on klientide käsutuses ka temaatiline sisustusraamatutest ja -ajakirjadest koosnev raamatukogu.

"Oleme salongi kujundades püüdnud eristuda tavapärastest drive-in tüüpi plaadipoodidest suurtes keskustes," kirjeldas uue salongi kontseptsiooni Reimo Metsküll, Interno Plaadimaja juhatuse esimees. "Tartu salongi loomise põhjuseks on soov tuua Lõuna-Eesti inimestele rikkalik plaadivalik koju kätte. Inimesed muutunud oma valikutes järjest julgemaks ning ka nõudlikumaks, paljud ei lepi enam harjumuspäraste plaadilahendustega, vaid soovitakse katsetada erinevate reljeefsete pindade, mustrite, aga ka näiteks eriti suure- või väikesemõõtmiliste plaatidega. Kuni tänaseni oli Lõuna-Eestis selline valik piiratud," lisas ta.

Uues salongis on saadaval väga erineva hinnatasemega keraamilisi plaate, nii tavapäraste lahenduste jaoks, st vannitubadesse, saunadesse, basseinidesse, kuid siin on ka tõeliselt eksklusiivseid plaate, mis sobivad ka elu- ja magamistubade kaunistamiseks-viimistlemiseks, ehk siis neisse ruumidesse, mida eestlased pole siiani veel harjunud keraamiliste plaatidega seostama.

Uus salong on avatud igal tööpäeval kl 9-18, nõustamisaega saab broneerida tel 5113 992.

Interno Plaadimaja väljapanekus domineerib Itaalia tippdisain, siin on esindatud kõik uusimad sisekujunduse trendid. Üks tuntumaid brände on Itaalia tippkvaliteeti ja –disaini pakkuv Iris, samuti Itaalia firmad Keope, Cisa, Asqot, Fincibec, Cerdisa, Isla, Fioranese, uuena ka Itaalia firma Mirage. Lisaks sellele toome keraamilisi plaate Prantsusmaalt, Hiinast, Portugalist, Poolast ja mujalt. Ainukesena Eestis on Interno Plaadimaja salongis esindatud oma valdkonna tipptegija, Euroopa suurim keraamiliste plaatide tootja Iris Ceramica.

Interno Plaadimaja näol on tegemist ühe Eesti vanima ja kogenenuma keraamiliste plaatide maaletooja ja müüjaga, mis alustas tegevust 1995. aastal. Firma müüs 2006 aastal üle 250000 m² keraamilisi plaate rohkem kui 1000 kliendile Eestis, Lätis ja Leedus. Viimastel aastatel on aktiviseerunud koostöö ka laiemal rahvusvahelisel tasandil, projekte on teostatud Soomes, Norras ja Venemaal. Ettevõte pakub lisaks jae- ja hulgimüügile ka sisekujundusprojekte, sest keraamiliste plaatide kasutusala on tänaseks laienenud kogu elamiskeskkonnale. Interno Plaadimaja on oma tegevusaja jooksul osalenud enam kui 50 000 ruumi ja ehitus -pinna kujunduses.

Plaadimaja OÜ kuulub 100% Eesti erakapitalile. Ettevõtte käive 2006. aastal oli 32,5 milj EEKi, 2007 planeeritakse käibeks 50 milj EEKi.