Hansaplant'i aianduskeskuse avamine


Pressiteade 21.08.2007

Hansaplant OÜ kutsub teid 23. augustil kell 11 oma kümnendale sünnipäevale ja uue hoone avamisele Kiili vallas Rohelises Kaubamajas. Laiale publikule avab pood uksed samal päeval kell 15.

Hansaplanti uuest hoonest peaks kujunema Eesti kaasaegseim aianduskeskus. Toalillede müügiks vajalikud tingimused on loodud tänapäevase tipptehnoloogia abil. Kogu kauplus on ehitatud kõiki uusimaid aianduskeskuse jaoks olulisi reegleid järgides; nii ehitajateks kui sisustajateks olid aiandusvaldkonna tippfirmad Hollandist.

Hansaplant on Eesti suurimatest aianduskeskustest ainus, mis baseerudes Eesti kapitalile on ehitanud kaasaegse aianduskeskuse. Uue hoone ehitus -töödesse investeeris firma 23 miljonit krooni ning selle valmimisega suureneb aiandus- ja kodukaupade müügipind kolm korda. Kokku on uuenenud aianduskeskuses sisepinda 2400 m2, õuetaimede müügipinda 15 000 m2. Toalillede, aia- ja kodukaupade valdkonna laiendamisega prognoosib Hansaplant järgmise kolme aasta jooksul müügikäibe kahekordistada.

Hansaplant on seni olnud tuntud kui peamiselt istikuid ja vähemal määral aiakaupu pakkuv aianduskeskus. Uue hoone valmimisega soovib Hansaplant pakkuda praegustele ja tulevastele klientidele rohelisele kaubamajale kohast kõrget teenindustaset, laienenud tootevalikut ning kvaliteetset kaupa. Uuenenud kaubavalikus on toalilled, ümbrispotid, erinevad sisustus- ja kodukaubad, aksessuaarid, jne - kõik, mis jääb koduuksest sissepoole.