Tallinnas läheb sel õppeaastal remonti üheksa kooli


BNS 13.08.2007

Tallinnas läheb sel õppeaastal remonti üheksa kooli, mis kõik peavad oma õppetöö üle viima asenduspindadele või teiste koolide juurde, kirjutab Eesti Päevaleht.

Augustis algavad põhjalikud renoveerimistööd Haabersti vene gümnaasiumis, Kristiine gümnaasiumis, Sikupilli keskkoolis, Tallinna 32. keskkoolis ja Karjamaa gümnaasiumis.

Ajaleht märgib, et plaanitust varem ehk siis 1. detsembri asemel 1. septembril algavad remondi ehitus -tööd ka Laagna gümnaasiumis.

Kõik eelnimetatud koolid alustavad uut õppeaastat asenduspindadel või teiste koolide juures. Tallinna ühisgümnaasium, Nõmme gümnaasium ja Kalamaja põhikool lähevad remonti tänavu novembris, esimesel veerandil toimub õppetöö veel oma majas.

Septembris alustavad värskelt renoveeritud koolihoonetes uut õppeaastat Lasnamäe vene gümnaasiumi, Mustamäe humanitaargümnaasiumi ning Pelgulinna gümnaasiumi õpilased ja õpetajad. Uue mööbli ja muu sisseseade tarvis on linna eelarves ette nähtud ligemale kolm miljonit krooni kooli kohta, kirjutab leht.