Jõgeva Selver avatakse 19. juulil


Pressiteade 12.07.2007

Paljud inimesed on pidanud siiani sisseostude tegemiseks sõitma Jõgevamaalt lausa Tartusse. Nüüd aga on eeskujulik ostukeskus kerkinud ka Jõgevale. Uus kaubanduskeskus avatakse linnarahvale 19. juulil kell 14.

Kahekorruselisse Jõgeva Selverisse tuleb seitse müügipinda. Kõige suurem neist, 800 ruutmeetrise müügisaaliga, on Selver. Samuti on esindatud Jõgeva Keskapteek, lillepood Jardin Lilled ja Weekend spordi- ja vabaajakaubad. Teisel korrusel asuvad veel Sunplanet solaariumikeskus, QX koda ning BIG pank. Lisaks esindatud kauplustele tuleb kaubanduskeskuses veel suvel marjade ja talvel kuuskede ning ilutulestiku müügipunkt. Pangaautomaatidest on esindatud SEB.

1750 ruutmeetri suurusesse Selverisse pääseb sisse Kesk tänava poolelt. Eraldi asetseb taarapunkti sissepääs, kuhu tuleb täisautomaatne taara vastuvõtu masin.

Parklakohti on kaubakeskuse juures umbes 40. Parkla sisse- ja väljasõite tuleb kokku kolm: kaks Kesk tänavale ja üks Sauna tänavale, mis peaks tagama kiire ja tõhusa sisseostude tegemise. Ligipääsu lihtsustamiseks renoveerib projekti eestvedaja AS Fausto omadest vahenditest veel põiktänava Kesk ja Sauna tänavate vahel. Lisaks on uue Selveri ehitus teostatud nii, et see võimaldab maksimaalselt hea ligipääsu ka liikumispuuetega inimestele. Samuti on olemas inva-wc.

Eelistena teiste Jõgeva kaupluste ees tõigi projekti eestvedaja AS Fausto juhatuse esimees Kenneth Karpov näiteks mugava parkimise ja ligipääsu ning samuti suurema valiku. Lisaks leiab paljud eluks vajalikud tooted ühest kohast ning hea teenindusega soovitakse luua meeldiv ostukeskkond.

Külastajate arvuks prognoosib Fausto ca 2000 inimest päevas. Igapäevaselt oodatakse külastajaid nii Jõgevalt kui ka selle ümbrusest: Kuremaalt, Tormast, Voorelt jne.