Mootorratturitele ohtlik Järvevana tee raudteeülesõit saab korda


Pressiteade 12.07.2007

Tänasel Tallinna abilinnapea Deniss Boroditši kohtumisel Järvevana tee ohtliku raudteeülesõidu teema tõstatanud mootorratturitega tõdesid mõlemad osapooled, et probleem on olemas ja selle kiire lahendamine on hädavajalik.

Tallinna abilinnapea Deniss Boroditši sõnul tänab ta mootorrattureid Järvevana tee ohtliku raudteeületuskoha teema tõstatamise eest.

„Kuna raudtee ületuskoha korrashoid kuulub raudtee valdaja kohustuste hulka on linn saatnud Edelaraudteele kirja palvega leida võimalused ülesõidu kiireks korrastamiseks. Saimegi täna Edelaraudteelt vastuse, milles lubatakse veel selle aasta augustis-septembris teha erakorraline ülesõidu katte remont ja 2008 aastal kapitaalremont,” lisas abilinnapea.

Oma avalikus pöördumises lubavad mootorratturid peale raudtee ületuskoha korrastamist taas koguneda ja avaldada tänu turvalise Järvevana raudteeülesõidu eest. Lisaks tunnustatakse praeguste linnajuhtide tööd ja tahet muuta Tallinn sarnaseks Euroopa linnadega, kus on väga populaarsed kõik kaherattalised, viidates Tallinna Linnavolikogu hiljutisele otsusele lubada alates 1. juulist mootorratastel Tallinna linnas tasuta parkida.