Eestit külastab kruiisilaev, mille kajutid on sisustatud Eestis toodetud valamutega


Eumar Santehnika OÜ pressiteade

Eestit külastab taas luksuslik kruiisilaev, mille kõik kajutid on sisustatud Eestis toodetud valamutega.

5.-ndal juulil külastab Tallinna järjekordselt luksuslik kruiisilaev Century, mis kuulub maailma suurimale kruiisifirmale Celebrity Cruises. 248 meetri pikkune ja 1808 reisijat mahutav Century alustab oma seekordset reisi Amsterdamist.

Järjekordse kruiisilaeva Tallinna saabumise teeb aga eriliseks see, et selle kõik kajutid, mida on kokku üle 900, on sisustatud Eestis toodetud valumarmorist valamute ja töötasapindadega, mille valmistas ja tarnis Eumar Santehnika OÜ.

Juba 16 aastat tegutsenud, vanim ja suurim valamute tootja Eesti turul, on viimase 6 aasta vältel intensiivselt panustanud erineva suurusega kruiisilaevade vannitubade sisustamisse ning selle aja jooksul on jõutud oma valamutega varustada ligi 9000 kajutit 16-el erineval kruiisilaeval. Suurimad analoogsed projektid on olnud Royal Caribbeani laevad Pride of America, Horizon, Rhapsody ja Majesty of the Seas, Aida Cruises laev AIDAdiva 2, Tallinki Galaxy ja peatselt lõpule jõudev hange Tallinki uusimale, lähiajal valmivale Galaxy sõsarlaevale.

Lisainformatsioon laeva kohta: http://www.celebritycruises.com/plancruise/ships/ship.do?shipCode=CN

Lisainformatsioon toodete kohta:
www.eumar.ee/ee
www.washbasifactory.com

Gerli Peterson
Müügi- ja turundusjuht
Eumar Santehnika OÜ

Esindussalong Meie Vannitoad
Pärnu mnt. 110
11313 Tallinn
Tel: +372 6 556 695
GSM: +372 52 97 854
Fax: +372 6 506 447
E-mail: gerli@meie-vannitoad.ee
Web: http://www.meie-vannitoad.ee