Compakt Kinnisvara rajab Tedre tänavale uue korterelamu


Pressiteade 14.06.2007

Tallinnas Kristiine linnaosas aadressil Tedre 35 valmib 2007. aasta lõpuks 28 korteriga elamu ehitus.

Tedre 35 korterelamu juurde kuulub neli elukorrust ning lisaks eraldi parkimiskorrus. Valmiv maja on kõrgekvaliteetse siseviimistluse, avarate akende ja suurte klaasprofiilrõdudega.

Compakt Kinnisvara projektijuhi Urmas Oja sõnul on valmiva kortermaja peamisteks eelisteks kesklinna lähedus ning väga hästi toimiv infrastruktuur, sest hoone lähedal on nii lasteaed, gümnaasium kui ka kauplus ja ühistranspordi peatused. "Lisaks atraktiivsele asukohale ja läbimõeldud planeeringulistele lahendustele oleme korterite siseviimistluse standardpaketis kasutamas materjale, mis peaksid rahuldama ka nõudlikumate klientide vajadused," rääkis Oja, kelle sõnul on naturaalne laudparkett, puit-alumiinium aknad ning Grohe ja Ido sanitaartehnika vaid mõned näited pakutavast kvaliteeditasemest. "Maast laeni aknad tagavad valgusrikkad ja avarad korterid, kust avaneb kena vaade Kristiine linnaosa iseloomustavale rohelusele," lisas Oja.

Tedre 35 korterite suurused jäävad vahemikku 44,9 - 74,5 ruutmeetrit. Lisaks kuuluvad korterite juurde 6,4 - 8,5 ruutmeetri suurused klaaspiirdega rõdud. Korterite hinnad algavad 31 000 kroonist ruutmeetri kohta.

Maja on projekteerinud arhitektuuribüroo Luhse & Tuhal. Projekti ehitab valmis AS Tesman.

Korterite müüki korraldab Compakt Kinnisvara OÜ. Täpsem informatsioon http://www.compakt.ee/