Büroomööbel

AS Thulema

thulema.gif

Thulema on Eesti kapitalil põhinev mööblitootmisfirma, kelle kliendiks on peamiselt äriklient. Oleme partneriks tellijale, aga ka tellija nõustajale tervikliku töökeskkonna loomisel. Üle kümne aasta oleme sisustanud oma seeriamööbliga ja erilahendustega kontoreid, müügisalonge, hotelle, koole, kliinikuid, pankasid ja laevu. Meie eeliseks on disainitud seeriamööbli pakkumine koos kvaliteetse, tervikliku ja sobiva unikaallahendusega. Kvaliteetne tulemus on võimalik vaid siis, kui alustada turunõudlusest lähtuvast tootearendusest ning liites sinna müügieelse ja -järgse teeninduse laitmatu koostöö.


Peale mööbli tootmise pakume palju lisateenuseid alates interjööri kujundamisest kuni valmis mööbli monteerimiseni. Firma arhitektid teevad sisekujundusprojekte, kavandavad disainmööblit äri- ja eraruumidesse, annavad nõu probleemide tekkimise korral. Thulema vahendab kvaliteetseid töö- ja klienditoole Itaaliast ning Saksamaalt. Samuti leiab meilt vajalikke mööbli lisatooteid: arvutihoidjaid, sahtliorganiseerijaid, klaviatuurialused jne. Kliendile tähendab see eelkõige läbimõeldud, arukat ja samas funktsionaalset lahendust. Thulema on läbi aegade hinnanud tootedisaini ja loonud äratuntavat oma nägu. Oleme esimesed Eestis, kes pakuvad avatud tooteseeria kontseptsiooni. See tähendab, et erinevates seeriates olevaid mööbliesemeid on võimalik omavahel sobitada kas ühte ruumi või büroosse. Näiteks sobivad Thor laudade juurde nii More kui Moi seeriate kapid ja ka Modul riiulid. Uued tooted luuakse eeldusel, et kliendil on võimalik toodete valikust kombineerida endale mitmesuguseid terviklikke büroosisustusi. Erinevates seeriates olevatel toodetel on siduvaid jooni – värvid kas samad või harmoneeruvad ja mitmeid tooteseeriaid läbivad detailid (käepidemed, rattad jms). Toodete erinevad hinnaklassid on eelduseks, et iga büroosisustaja leiaks endale sobiva lahenduse.

thulema1gif.gif

BÜROOMÖÖBLISEERIATE LÜHITUTVUSTUS


LAUAD

 

KROG koosneb suurtest selgetest lauapindadest (4 põhikuju mitmes erinevas suuruses) ja erinevate mahutitena toimivatest abi-pindadest. Valida on kolme tüüpi abilaudade ja nelja sahtliboksi vahel. Oma väheste detailidega lubab KROG luua väga eriilmelisi lahendusi konservatiivsemast kabinetist trenditeadlikuma avatud bürooni. Mööblikomplektis peituv ideoloogia avaldub kõige selgemalt lauariiulikestes ja lisadetailides, pannes kogu lauapealse elama.

 

THOR on suur ning tugev metallraamile toetuv konserva-tiivne büroolaua seeria, mis tõsisele ja asjalikule kliendile igati sobima peaks. Moenööri mööda ta küll ei käi, kuid aegunuks ka ei peaks. Thori kuue põhilauaga saab luua piisavalt eksklusiivse lahenduse: hästi sobivad koosolekulaud, millele abi- ja kliendipinnad lisavad funktsio-naalsust. Seeriale saab lisada lauariiuleid, esikilpe ja vaheseinu.

 

LOOV on kergelt ümberpaigutamist võimaldav lauaseeria, mis eelkõige sobib mobiilsetesse büroodesse ning miks ka mitte kodudesse. Töölauad on mõeldud nii istudes kui ka seistes töötamiseks. Suured rattad, kaasaegsed materjalid ja atraktiivsed lisadetailid muudavad seeria nooruslikult julgeks.

 

 

KAPID JA RIIULID


MORE kapid mahutavad kontoris kõik alates dokumentidest ülerõivasteni välja. MORE kapid toetuvad tugevale metallraamile ja on neljas kõrguses (900, 1300, 1700 ja 2100 mm). Madalatele lükand- ja rulooustega kappidele võib soovi korral peale panna kas ühe või kahe kausta kõrguse lahtise riiuli. Klaasustega kapp sobib esinduslikku kabinetti, riidekapp mahutab 3-4 inimese rõivaid. Riidekapi laius on 600 mm, teistel kappidel 1200 mm; sügavus 430 mm. 19 mm korpus tagab, et riiul ega korpus kaustade raskuse all läbi ei vaju.

thulema2.gif

MOI kapiseeria loomise lähtekohaks oli tugev konstruktsioon ja maksimaalne funktsioon. MOI sarjas on võimalik valida kahe kuni viie riiuliga kappide ustega või usteta variantide vahel. Kombineerida saab nii, et alumistel riiulitel oleksid uksed ees, ülemised aga lahtised. Kapid on neljas kõrguses: 840, 1225, 1610 ja 1995 mm. 19 mm korpus tagab, et riiul ega korpus kaustade raskuse all läbi ei vaju. Lisaks on sarjas sobiv seinariiul ning 4-6 inimese ülerõivaid mahutav mütsiriiuliga riidekapp. Kappide peale saab kinnitada ustega sama viimistlusega plaadi, mis on kas ühe, kahe või kolme kõrvutiasetseva kapi pikkusega. Kapile võib kinnitada ka tagakilbi – nii saab kapi paigutada ka keset tuba.

thulema3.gif

Riiul MODUL on mõeldud kasutamiseks nii seinaäärse kui ka iseseisva, ruumi jagava süsteemina. Taustaseina üks moodul on 922 mm lai ning kõrgus seinaäärsel riiulil 2270 mm ja iseseisval riiulil 1890 mm. Riiuliplaadid kinnituvad taustaseinale metallvarrastega. Riiulisüsteemi müüakse osadena – iga klient saab osta just talle vajaliku hulga taustaseinu, riiuliplaate ja -kaste.

thulema4.gif

Liikuva töötaja tarbeks on loodud isiklikud ratastel mahutid – MUUV caddid. Avatuna tekib lisapind, mis võimaldab püstijalu maha pidada välkkohtumise või tippida sülearvutisse paar rida. Pikemaks peatuseks võib caddy veeretada lähima vaba lauani. Lahkudes saab arvuti jätta lukustatud kappi akusid laadima, ning kangast postkast korjab saabuva posti.

thulema5.gif

NÕUPIDAMISTE RUUMI MÖÖBEL

 

ROL-laud on mõeldud nii seminari- kui ka koosolekuruumi. Ühe- ja kahekohalisi laudu on ratasteta ja ratastega. Lauad on üksteise peale virnastatavad (7-8 tk). Laudu saab kõrvuti rivvi panna, sest jalad ei sega üksteist. Samas saab laudadest kergelt kombineerida erinevateks tööstiilideks (loeng, rühma-, individuaaltöö) vajaliku lahenduse.

thulema6.gif

Koosolekulaud PRAKTIK on kahes mõõdus: 2100 x 1100 mm, mis mahutab 6-8 inimest ning 2700 x 1100 mm, mis sobib 8-10 inimesele. Lauaplaadid toetuvad tugevale metallraamile. Jalad on varustatud kõrguseregulaatoritega. Vajaduse korral on võimalik paigaldada laua keskele süvistatuna 4-ne elektri-pistikupesa.

 

KoosolekulauaROS, suurusega 2200 x 1100 mm, ümber on ruumi 6-8 inimesele. Tänu laua-plaadi kujule on võimalik kaks lauda laiemat otsa pidi kokku panna – nii mahub koosolekut pidama ka suurem selts-kond (kuni 14 inimest). Laud toetub kahele musta värvi pasunjalale, mis jätavad istujate jalgade tarbeks laua alla piisavalt ruumi. Vajaduse korral on võimalik paigaldada laua keskele süvistatuna 4-ne elektripistikupesa.

 

Koosolekulaud EXCLUSIVE on suur tõsine mööblitükk ettevõtte südames. Thulema kõige esinduslikum seeriatoode on massiivse lauaplaadi, täispuidust jalgadega, roostevabast terasest raamil 2400 ja 3000 mm (mahub vastavalt 6-8 ja 8-10 inimest) pikkune ja 1200 mm laiune laud. Vajaduse korral on võimalik paigaldada laua keskele süvistatuna 4-ne elektripistikupesa.

MATERJAL JA VÄRVITOONID
thulema7.gif
TELLIMUSMÖÖBEL
thulema8.gif
AS THULEMA