Äritänav Foorum avab uksed märtsi alguses


Pressiteade 21.02.2007

2. märtsil avab Tallinna südalinnas uksed Foorum, kus on kauplustega esindatud mitmed maailmas tuntud kaubamärgid, nagu näiteks Calvin Klein Jeans, Timberland ja Tommy Hilfiger. Erinevaid ärisid koondav Foorum kujutab endast sisetänavat, mis ühendab Viru Väljakut pidevalt areneva sadamaalaga. Äritänaval paikneb 22 kauplust, lisaks on Foorumis kaks restorani, kohvik, pank ja päevaspaa.

Äritänaval on esindatud hulk tuntud brände, kes esmakordselt avavad oma esinduse Eestis. "Tuntud kaubamärgid on olnud huvitatud oma esinduste rajamisest just Foorumisse, sest tegemist on linna südamesse rajatud ja nende poolt esitatud tingimustele vastavate kaubanduspindadega. See ongi põhjuseks, miks Foorumis on esindatud nii mitmed tuntud moefirmad," kommenteerib kontseptsiooni Foorumi juht Karin Haab. "Kaasaegse moe-ja stiilikaupadest lugupidava tarbija jaoks pakub Foorumi kaupluste tootevalik võimalust leida palju meelepärast," lisab Haab.

Lisaks eelpool mainitud brändidele on Foorumis kauplusi avamas rõivaärid Replay, Morgan, Jetty, Friis & Company, naha- ja kingaärid Stepper ja Camper, kosmeetikafirmad Lush, Esthetigue ning Make Up Store. Samuti ka pesubränd Millennia, karusnahatoodete kaubamärk Fashionhouse, peamiselt lasterõivaste bränd Polarn O. Pyret, Goldtime, Lens Optika, R-Kiosk, ning Kangas ja Nööp.

Foorum on Hobujaama tänava ja Narva maantee ristmikul asuv 30 000 ruutmeetrine kolmest korpusest koosnev äri- ja elupindade kompleks. Äripindu on Foorumis kokku 5000 m2. Hoone kujutab endast tänapäevast ja väärikat äri-, büroo- ja residentsikeskust, mida ühendab ühine ärikorrus tänavatasapinnal ja kaks ühist maa-alust parklakorrust. Foorumi projekti autorid on OÜ HG Arhitektuur arhitektid Hanno Grossschmidt ja Tomomi Hayashi. Visuaalselt saab uue hoonega tutvuda interneti kodulehel http://www.foorumkinnisvara.ee/