1Partner Kinnisvara müüb 100 miljoni krooniga kinnistu Tänassilma Tehnopargis


Pressiteade 13.02.2007

Eesti suuremaid kinnisvarafirmasid 1Partner Kinnisvara pani Tallinna külje all Tänassilma Tehnopargis müüki kinnistu alghinnaga 100 miljonit krooni. Saku vallas asuva 93 000-ruutmeetrise kinnistu ehitusalane pind on 41 400 ruutmeetrit ning sinna on võimalik ehitada kolm kuni kolmekorruselist hoonet. Lisaks on kinnistul detailplaneeringus ette nähtud 225 parkimiskohta.

1Partner Kinnisvara turundusjuht Ragnar Everest ütles, et tegemist on viimase müügis oleva kinnistuga tehnopargi maa-alal. "Suurepärane asukoht Tallinna läheduses Pärnu maantee ääres ning probleemitu ligipääs kinnistule teevad antud pakkumise potentsiaalsete ostjate jaoks kahtlemata vägagi ligitõmbavaks," leidis Everest.

Müügis olev kinnistu Tänassilma Tehnopargis on logistiliselt sobiv laomajanduse ja ökoloogiliselt vähenõudliku tootmise arendamiseks. "Jälgides ümbruskonna ajalugu, võib eeldada, et üsna tõenäoliselt antakse ka luba kinnistu tükeldamiseks," prognoosis Everest.

Kinnistu asukoht Via Baltica kõrval ja Tallinna ringtee lähedal annab paindlikud võimalused äritegevuse planeerimiseks. Tänassilma Tehnopargi liikluskorraldus ja tänavate võrk on lahendatud vastavuses Tallinna - Pärnu maantee perspektiivse liikluskorraldusega.

Pärnu maantee äärde on viimase kahe aasta jooksul kolinud mitmeid tuntud ettevõtteid eesotsas Laagri Maksimarketi, Tamro Eesti, Iveco, Helvar Merca, Thomeko Eesti, DFDS Transpordi ja Neiseriga. "Piirkonna perspektiiv on viimasel kahel aastal kasvanud kordades," märkis Everest.

Pakkumisi kinnistu ostmiseks saab esitada 28. veebruari kella 10-ni. Pakkumine tuleb esitada hiljemalt 1Partner Kinnisvara Tallinn OÜ-le (Tallinn, Rävala pst 3, III korrus) kirjalikult kinnises ümbrikus, millele on märgitud "Salla ja Mergo kinnistud". Pakkumised avatakse 28. veebruaril kell 10.15.

1Partner Kinnisvara on kodumaisel kapitalil põhinev kinnisvarafirma, mis asutati 2004. aastal. 1Partner Kinnisvara ettevõtted tegutsevad ühise kaubamärgi all ning kuuluvad ühte kinnisvaragruppi.

1Partner Kinnisvara põhiteenused on vahendus, hindamine ning investeeringute juhtimine.