Magamistoa elektrilahendused

Valgustuse juhtimine ka voodi kõrvalt
Kui magamistoa valgustite lülitid asuvad ka voodi juures, saate õhtuti ja hommikuti lampe kustutada ja süüdata voodist väljumata. Valgustuse juhtimiseks võib kasutada juhtmeteta infrapuna-kaugjuhtimispulti.

 Reguleeritav valgustus
Magamistoas valitsevat meeleolu on hõlbus muuta reguleeritava valgustuse abil – ere valgus rõivastumise ajaks ja hämaram õhtul enne magamaminekut. Paigutage lülitid ka voodi kõrvale, et valgust oleks võimalik süüdata ja kustutada üles tõusmata.

 Televiisori-, telefoni- ja arvutipistikupesad
Televiisori võite paigutada ka magamistuppa, kui sinna on juhitud antennikaabel. Te saate pärastpoole kergesti televiisori asukohta vahetada, kui paigutate antennipesi erinevatele seintele. Magamistuppa oleks soovitav installeerida ka telefonipesa.

 Laeküte
Soojus tuleb tuppa ülevalt ning seetõttu väheneb toaõhu ja sellega kaasa liikuva tolmu tsirkulatsioon. Laeküte on hea lahendus juhul, kui mõni perekonnaliige kannatab allergia käes.

 Piisaval hulgal pistikupesi
Kui pistikupesi leidub toa kõikidel seintel, ei ole Teil pärastpoole vaja vedada põrandal tolmu koguvaid või tülikalt ukseavade kohale jäävaid pikendusjuhtmeid. Ka tuba koristada on sellisel juhul kergem. Ärge unustage paigutada pistikupesi ühtlasi akende kohale, sest siis on lampidest jõuluvanikute varustamine elektriga lihtsam ja Te ei vaja selleks pikendusjuhtmeid.


AS ENSTO ELEKTER,  Relika Roomet